Connect with us

Любов і секс

10 порад, як привернути увагу старшого чоловіка

Published

on

10 порад, як привернути увагу старшого чоловіка

Немає нічого поганого в тому, щоб у молодому віці хотіти собі старшого чоловіка. Як старше — вирішувати вам, а наша справа — порадити з погляду психології, як привернути до себе увагу такого джентльмена.

1. Будь впевненою.

У старшого чоловіка мало часу на будь-яку нісенітницю, та й на порожні стосунки. Тож якщо ти хочеш привернути його увагу, потрібно бути впевненою у собі та діяти активно.

2. Не нав’язуйся.

Потрібно намагатися привернути його увагу, будучи загадковою та інтригуючою, але не бігати за ним. Це він має захотіти познайомитися з тобою. Усміхайся та затримуй на ньому погляд.

Advertisement

3. Будь жіночною.

Може багато старших чоловіків люблять молодших дівчат, але це не означає, що їм подобаються сучасні дівчата. Більшість віддають перевагу жінкам у класичному, навіть старомодному уявленні про жінку. Будь леді, дозволяй йому вести.

4. Виглядай дорослої.

Жодних кед і всього того, через що ти виглядаєш ще молодшою. Це не означає, що потрібно одягатися як жінка 40+, але найстаршому чоловікові незручно знайомитиметься, якщо ти виглядаєш так, що годишся йому в дочці.

5. Будь зрілою.

Advertisement

Зріла жінка знає, чого хоче і не боїться про це сказати. Потрібно бути впевненою та переконливою. Будь просто адекватною дорослою.

6. Покажи свій інтерес.

Коли чоловік нарешті знайомиться з тобою, він має відчути, що тобі цікавий. Задавай запитання та слухай, розкажи про себе. Поцікався його думкою, попроси поради. Тоді він відчує, що він чимось важливим для тебе. Усміхайся та зберігай зоровий контакт.

7. Не займай весь час.

Якщо ви починаєте зустрічатися, пам’ятай, щоб давати йому багато особистого простору. У його роки в нього вже є свій графік життя, друзі, хобі, тож не посягай на цей час. Навіть якщо він сам шалено закоханий і хоче бути з тобою цілодобово, у твоїх інтересах все ж таки робити перерви у спілкуванні та зустрічах — такти лише підігрієш його інтерес до тебе.

Advertisement

8. Будь незалежною.

Старші чоловіки зі статусом знають, що на них полюють любительки розкішного життя. Тому покажи, що тобі не цікаві гроші, що ти можеш сама себе забезпечити. Те саме стосується й емоційної незалежності — йому не потрібна дитина, за яку доведеться все вирішувати.

9. Будь собою і дай йому відчути себе молодим.

Головна твоя фішка це твоя унікальність і твій вік. Тож будь такий, якою ти є, і роби те, що тобі хочеться.

10. Примусь його сміятися.

Advertisement

Якщо чоловік вважає тебе веселою та з гарним почуттям гумору, твоя привабливість у його очах зростає. Тому що під час сміху виробляється окситоцин та серотонін – гормони, які стимулюють відчуття залучення та щастя.

 

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Любов і секс

Як пережити зраду: 9 порад, які допоможуть

Published

on

Як пережити зраду: 9 порад, які допоможуть

Звичайно, нам хочеться вірити, що це може статися з будь-ким, але тільки не з нами. Нам хочеться вірити, що якщо ми будемо добрими, нас не зрадять ніколи. Але, на жаль, це не працює. Не тому, що ми недостатньо старалися, а тому, що буває таке. Він може змінити. Це життя. (більше…)

Continue Reading

Любов і секс

Як зрозуміти, що ти йому подобаєшся: 20 ознак психологів

Published

on

Як зрозуміти, що ти йому подобаєшся: 20 ознак психологів

Найкращий спосіб дізнатися, які емоції та бажання долають чоловіка, який тобі небайдужий, – це, звичайно ж, запитати його про все безпосередньо. Але якщо спочатку ти хочеш зрозуміти, чи не помиляєшся у своїх відчуттях, зверни увагу на ознаки, що описуються у цій статті. Завдяки їм можна швидко визначити, подобаєшся ти йому чи ні. (більше…)

Continue Reading

Любов і секс

100+ смс коханому чоловікові своїми словами, які завоюють його серце

Published

on

100+ смс коханому чоловікові своїми словами, які завоюють його серце

Усі ми знаємо, що мобільні телефони стали невід’ємною частиною нашого життя. І що може бути чудовішим, ніж використовувати цю технологію для прикрашання наших відносин? Звичайно – красиві смс коханому чоловікові своїми словами. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве