Connect with us

Гороскоп

11 cepпня який знак зодіаку?

Published

on

11 серпня який знак зодіаку?

Можливо, 11 серпня принесло одного із найправдивіших знаків зодіаку Лев. Однак у його натурі також є бажання звертатися до досить неприємних сторін життя, які не прийнято обговорювати в суспільстві. Так відбувається тому, що він відчуває сильну потребу оголювати приховані соціальні нариви, тестувати оточуючих на міцність та достовірність, а також зривати маски з лицемірів. Правда у своїй місії може бути безпорадним. Небезпека в тому, що це заняття здатне перерости в манію, яка його повністю захопить і отруїть життя.

Особливості характеру

У особи 11 серпня є два прояви, і відповідні шляхи вирішення. Перші намагаються до всього підходити творчо та доброзичливо, наставляючи та повчаючи своїх побратимів. А ось другим не вдається миритися з істинами, які не відповідають принципам знаку зодіаку, і вони виступають антагоністами, що борються з усіма «невірними».

Статті присвячені Леву

 • Особливості Лева чоловіка ;
 • Особливості Лева жінки ;
 • Камінь Лева ;
 • Лев – дати народження ;
 • Як спокусити Лева ;
 • Подарунки для Лева чоловіка ;
 • Подарунки для Лева жінки ;
 • З ким Лев найбільше сумісний? Сумісність Лева ;
 • Який Лев у коханні?
 • Загальні риси Лева ;
 • Чого чекати від Лева у стосунках?

Але якщо вдасться зрозуміти всю неправильність такої позиції, то разом із об’єктивною самооцінкою, здатний вийти на новий духовний рівень. Він має шанс на багаторазове переродження, що недоступне багатьом людським індивідуумам.

Прекрасно розуміється на психології, тому його не обдуриш. Гроші приходять природним шляхом. Досить багато заробляє та не забуває відкладати. Причому зі свого бізнесу чи способів отримання достатку не робить жодної таємниці та спокійно ділиться секретами. А ось емоції на показ не виставляє, бо не довірять першому зустрічному. Іноді спеціально притуплює сентиментальність, щоб вона не заважала йти обраним шляхом.

Його поведінка часто відрізняється від звичного, тому потребує аудиторії для демонстрації. Йому важлива повага, але заради нього не згоден йти на необдумані вчинки. Як не дивно, але постійне (хоч і в легкій формі) протистояння робить його тільки кращим, а натуру багатшими і цілісними. У певному сенсі опір – єдино вірний спосіб досягти найбільшого успіху. У непередбачених ситуаціях слід покластися на інтуїцію. Це бунтар, тож без сварок не обійтися. Він буквально не готовий протистояти спокусі вступити в суперечку. Але з віком стає мудрішим і заспокоюється.

Advertisement

Відомі особи

Сьогодні вітають Халка Хогана, Стаза Білозерова, Оскара Кучеру, Сергія Жаркова (актори), Фредеріка Стеркоу (космонавт) та Крістіну Маршалл (спортсменка).

Що піднесе доля

Народжений 11 серпня повністю залежить від інтелекту. Йому щастить, оскільки планети зійшлися на його користь і від початку встановили першість у соціальному середовищі. Люди до нього тягнуться і беззаперечно вірять кожному слову. Все-таки знак зодіаку орієнтується на позитив, тому в незнайомцях бачить лише добрі якості, звичайно, поки вони самі не переконають його у протилежному. В одному з варіантів розвитку його ораторські навички візьмуть гору, і він стане прекрасним священиком, учителем або суддею. Його цінують за те, що він не чіпляється до мінусів, а допомагає їх викоренити.

 • Щасливі числа: 2, 7, 11, 16, 20, 25 та 29.
 • Сумісність налаштована на 1, 4, 10, 13, 19, 22, 28 і 31, що з’явилися.
 • Сильній енергетиці завдячує помаранчевому, коричневому, сизому, сірому, білому, золотому та зеленому.
 • Свій талісман знайде в бурштині, сапфірі, топазі, жадіті, перли та місячному камені.

Виберіть місяць, щоб завжди бути в курсі якого знака Зодіаку присвячений цей місяць

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве