Connect with us

Гороскоп

13 грудня – який знак зодіаку: Гороскоп на 13 грудня

Published

on

У вашому характері життєлюбність узгоджується з песимізмом, доброта з жорсткістю. Ви не виносите одноманітність і рутину, завжди намагаєтеся бути в центрі подій і прагнете всього найкращого, отримуючи від життя максимум привілеїв і можливостей.

Критично ставитеся до оточуючих, помічаєте спочатку недоліки і тільки потім гідності, хоча вам життєво необхідна турбота і міцна рука. Але ви не довіряєте людям взагалі і боїтеся втратити владу над оточуючими, тому у вашому характері суперечливо поєднується бажання любити та піклуватися з недовірою, скритністю, категоричністю та песимізмом.

Переваги

  • Активність та енергійність;
  • Цілеспрямованість та завзятість;
  • Хороша здатність до навчання та набуття нових знань та умінь;
  • Чесність та порядність у відносинах;
  • Прагнення про когось дбати.

Недоліки

  • Песимізм;
  • Мінливий настрій та коливання у прийнятті рішень;
  • Уїдливість та категоричність у спілкуванні;
  • Прагнення у всьому бачити лише недоліки;
  • Схильність до невиправданого ризику.

Чоловік народжений 13 грудня

Ви не боїтеся перешкод, завжди знаєте та відчуваєте, чого хочете і рідко відхиляєтеся від наміченої мети. Прагніть до міцних сімейних стосунків, але через ревнощі та розвинене почуття власності самі псуєте стосунки, провокуючи конфлікти з родичами та друзями. Навчіться довіряти людям та не давати волю негативним думкам.

Жінка народжена 13 грудня

Цілеспрямованість та сила характеру поєднуються з песимізмом та тривожністю. Ви знаєте свої цілі, прагнете любові та реалізації своїх талантів, але вам часто не вистачає віри в себе, і ви нерідко переоцінюєте негативні сторони різних життєвих ситуацій. Навчіться більше довіряти людям і не ділити людей на ворогів та заздрісників.

Любовний гороскоп 13 грудня

Ви прагнете ідеального кохання, щасливого сімейного щастя і багато чого готові дати близькій людині, проте ваш песимізм, ревнощі і перебільшення чужих недоліків заважають вам зробити правильний вибір і розкрити своє серце кохання. Тому, незважаючи на прагнення до сталості, ви постійно змінюєте партнерів, або постійно сваритеся з ними. Трохи більше довіри оточуючим вам не зашкодить.

Гороскоп роботи та кар’єри 13 грудня

Для вас кар’єра – можливість проявити свої таланти та реалізувати себе у улюбленій справі. Вас приваблює не лише матеріальна сторона діяльності, а й можливість спілкуватися з оточуючими, демонструючи свої найсильніші сторони. Ви рідко змінюєте професії та вид діяльності, чітко ставите перед собою цілі та наполегливо їх домагаєтеся.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве