Connect with us

Гороскоп

15 серпня який знак зодіаку?

Published

on

15 серпня який знак зодіаку?

Справжні лідери приходять 15 серпня як знак зодіаку Лев. У його житті немає місця жадібності, нудьги та самовпевненості. І це видно з того, з яким королівським шармом він підходить навіть до повсякденної події. Не має звички з головою заглиблюватись у деталізацію, йому подобається фокусуватися на головному та дивитися на все масштабно. Йому важливо, як його сприймає світ. Тому робить все можливе, щоб стати в кращому світлі і сяяти під прожектором. Часто займає чільну позицію у величезній сім’ї, стає начальником великої компанії або очолює певну групу. На лідируючій посаді почувається найбільш комфортно.

Особливості характеру

Немислимо, але дехто з 15 серпня навіть не усвідомлює, яку вагу мають у житті інших. До таких дівчат завжди ставляться шанобливо та шанобливо. Її будинок стане палацом, де чоловік – король, а діти царської крові. У чоловічої половини є талант до організації та управління, тому його укази слід слухатися без суперечок. Хоча в ньому багато владності, але тактовність змушує уважно і спокійно вислуховувати позицію опонента і вникати в його погляд, особливо якщо він знаходить її цікавою.

Статті присвячені Леву

 • Особливості Лева чоловіка ;
 • Особливості Лева жінки ;
 • Камінь Лева ;
 • Лев – дати народження ;
 • Як спокусити Лева ;
 • Подарунки для Лева чоловіка ;
 • Подарунки для Лева жінки ;
 • З ким Лев найбільше сумісний? Сумісність Лева ;
 • Який Лев у коханні?
 • Загальні риси Лева ;
 • Чого чекати від Лева у стосунках?

У ньому не так багато тепла та доброти, тому важливо зайнятися їхньою культивацією. Це не говорить про те, що він з народження жорстокий чи позбавлений милосердя. Просто він має настільки сильну енергетику, що вона буквально обрушується на голови простих обивателів. Емоції наповнюють всю його природу, тому цей потік неймовірно важко утримати. Спочатку він дурить, діючи з гарячого, а потім довго шкодує про свою провину і зализує рани. Якщо виявить терпіння до чужих потреб, то всі його мінуси випаруються в одну мить.

Він чекає від світу багато чого, але не завжди отримує. Вся справа в тому, що будь-яка спроба обмежити його натуру зустрічається запеклим риком. Тому говорити з ним краще обережно та м’яко, намагаючись не зачепити гордість. Незважаючи на страх, що часом лякає, у ньому досить сентиментальності. Він прив’язаний до багатьох речей, особливо любить тепло та ласку другої половини.

Відомі особи

Сьогодні вітають Бена Аффлека, Наташу Хенстридж (актори), Лілію Подкопаєву (гімнастка), Кріса Берда (боксер) та Тіматі (співак).

Advertisement

Що піднесе доля

Народжений 15 серпня велику роль відводить фізичній насолоді. Секс для нього надзвичайно важливий. До того ж він відчуває сильне тяжіння до будинку та своїх близьких. Швидко заводить друзів, але через свою вдачу також швидко з ними прощається. Йому хочеться якнайбільше спілкуватися з оточуючими, тому його житло стане прохідним будинком, де завжди туляться гості і не припиняються веселощі. Але тут таїться і небезпека, тому що серед усього цього натовпу сховається заздрісник, який нишком буде здійснювати свій темний ділок проти його іміджу та благополуччя. Постійно прощаючи промахи друзів, він і не помітить, як вони сядуть йому на шию і перейдуть до критичних зауважень. У спробі продемонструвати всю свою щедрість знак зодіаку може розоритися.

 • Щасливі числа: 1, 4, 6, 10, 13, 15, 19, 22, 24, 28 та 31.
 • Сумісність налаштована на 1, 4, 6, 10, 13, 15, 19, 22, 24, 28 і 31, що з’явилися.
 • Потужну енергетику несуть блакитний, золотий, помаранчевий, коричневий та жовтий.
 • Свій амулет знайде у бірюзі, топазі, бурштині та діаманті.

Виберіть місяць, щоб завжди бути в курсі якого знака Зодіаку присвячений цей місяць

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве