Connect with us

Гороскоп

Жінка-Стрілець та чоловік-Скорпіон: сумісність знаків

Published

on

Сумісність: жінка-стрілець та чоловік-скорпіон

Вдалим назвати спілку чоловіка-скорпіона та жінки-стрільця складно, хоча бувають і винятки. Зодіакальний гороскоп сумісності свідчить лише у тому, що у цій парі обов’язковим має бути наявність цілої купи розбіжностей, і це дивно. У них погана сумісність у плані темпераментів і характерів, незважаючи на те, що вони дуже схожі…

Загальна зодіакальна характеристика пари

Загальна характеристика цих відносин свідчить про те, що відносини між чоловіком Скорпіоном і жінкою Стрільцем, напевно, будуть неймовірно складними. Вони просто не можуть бути простими, адже не можуть не конфліктувати дві людини, які так сильно цінують свою свободу і незалежність. Обидва дуже цінують їх, обидва намагаються їх зберегти, і при цьому обидва посягають на свободу і незалежність один одного. Все це може створити дуже негативну атмосферу у відносинах та навіть зруйнувати союз. Хоча бувають і винятки.

Непередбачуваність представників обох знаків Зодіаку може зіграти вкрай негативну роль. Так, вони обидва емоційні наркомани і жадають пригод, обоє люблять загадки та головоломки, обидва жадають дії, але взаємна загадковість їх дратує, і через це можуть виникнути великі проблеми у стосунках. І ніхто з них нічого не зможе з цим поробити. Саме тому в оцінці відносин обома половинками найчастіше і звучить фраза «Ніколи не знаєш, чого чекати від нього/ні!».

А плюс до всього ревнощі Скорпіона з вічними інтригами та загадковістю жінки Стрільця ну ніяк не можуть ужитися. Чи не кожна дія жінки-стрільця може стати приводом для ревнощів Скорпіона. Адже ніщо так сильно не руйнує відносини між представниками двох статей, як безглузде і необґрунтоване ревнощі однієї з половинок.

В любові

У коханні у жінок-стрільців та чоловіків-скорпіонів все дуже непросто влаштовано. З одного боку, жінці-стрільцю не важко буде спокусити і звабити чоловіка-скорпіона, адже вона має все те, що йому якраз і подобається: пристрасть, емоційність, сексуальність і романтичність. Але з іншого, якщо на перший крок вирішується саме чоловік, стосунки ризикують так і не розпочатись. Адже чоловікові Скорпіону практично неможливо завоювати розташування Стрільця, якщо він сам їй спочатку не сподобався.

Advertisement

Масу проблем у коханні може виникати на тлі ревнощів, відсутності поступливості, непокладливості та неготовності змінюватися. Обидві половинки в цьому союзі бояться втратити свою незалежність, обидві бояться втратити владу над собою, і обидва опираються один одному з найменших приводів – у сварках, суперечках, і в усьому. Щоправда, спочатку в коханні вони можуть навіть побачити гармонію та ідилію, адже протягом усього цукерково-букетного періоду вони напевно будуть зачаровані один одним настільки сильно, що проігнорують усі недоліки.

І, тим не менш, у коханні цих знаків Зодіаків і багато хорошого. Вони можуть бути зачаровані один одним настільки, що на самому початку стосунків прощатимуть один одному всі. що завгодно. Їхні почуття можуть перетворитися на справжнісіньку одержимість, вони можуть бути ідеальним дуетом – шкода, що недовго.

Поради чоловікові

  • ніколи не обмежуйте її у свободі та незалежності;
  • не намагайтеся її перевиховати – сприйме це як загрозу;
  • частіше проявляйте непритаманну вам чуттєвість;
  • менше ревнуйте – Стрільці спеціально спонукають до неї;
  • завжди підтримуйте її у починаннях та ініціативах.

Поради жінці

  • завжди і про все говоріть Скорпіонові прямо, без загадок і хованок;
  • будьте трішки більш передбачуваною;
  • частіше розмовляйте з ним і усамітнюйтесь для задушевних розмов;
  • не будьте надто упертою в суперечках з ним;
  • не давайте приводів для ревнощів – ревнощі породжують недовіру.

Сумісність у шлюбі

У шлюбі у чоловіка-скорпіона та жінки-стрільця може бути дуже багато проблем. Та й про такий добробут у шлюбі, у разі цих двох вогненних знаків Зодіаку, не варто навіть і заїкатися. Тут усі відносини побудовані на основі емоцій, почуттів, амбіцій. Але це саме ті чинники, в яких Стрілець і Скорпіон ну ніяк не сумісні.

Найголовніше ж, з чим повинні змиритися у шлюбі обидві половинки, це те, що кожному потрібний свій особистий простір. У цій парі немає місця лідеру, і немає місця тирану чи диктатору, тут обидві половинки надто незалежні у тому, щоб підкорятися примхам партнера. І гармонія у шлюбі Скорпіона і Стрільця буде лише тоді, коли обидва зрозуміють усе сказане вище.

А плюс до всього, багато проблем може виникати ще й на матеріальній основі. Стрілець любить свободу, вона любить пожинати плоди, а не вирощувати їх, вона любить матеріальний достаток і хоче витрачати гроші на власний розсуд. А чоловік Скорпіон не може такого дозволити, адже є економістом та скупердяєм за вдачею.

Але це ще не все. У шлюбі Скорпіон і Стрілець можуть зіткнутися з такою кількістю побутових розбіжностей, з якою не впоратися жодній навіть найміцнішій парі. Щоб була ідилія, однієї з половинок необхідно просто не брати участь у питаннях побутового характеру.

Advertisement

Переваги та плюси спілки

Переваг таких відносин не так вже й багато. Одним із плюсів є те, що разом скорпіон-чоловік і стрілець-жінка можуть багато досягти в матеріальному плані. Так, у них різне ставлення до грошей і їхньої витрати, але взаємне бажання отримати якнайбільше грошей і забезпечити себе матеріальним статком. Це бажання може об’єднати їх і призвести до успіху.

Непогана сумісність у ліжку також може бути віднесена до позитивних сторін цього союзу. Тут обидві половинки будуть задоволені і зможуть знайти один одного те, чого потребують. Але, на жаль, ліжко не скріпить цей союз.

А ще відданість – як би сильно не намагалася змусити свого чоловіка ревнощі жінка Стрілець, і як би сильно не ревнував свою даму чоловік Скорпіон, вони все одно будуть до останнього вірними та відданими один одному. У цьому дуеті немає місця зрадам і зрадам.

Недоліки спілки

Недоліків у спілки жінки Стрільця та чоловіка Скорпіона дуже багато. Але найруйнівнішим є ревнощі чоловіка Скорпіона та нездатність жінки Стрільця не спонукати до неї. Чоловік-скорпіон може приревнувати свою дружину навіть там, де це було б безглуздим вчинком, а жінка-стрілець навпаки, бачачи це, намагається дати ще більше приводів. Для неї це щось подібне до гри, для нього – муки.

Ну і, звичайно ж, різне ставлення до грошей і матеріальних благ теж можна віднести до недоліків цих відносин. Представники цих знаків Зодіаку надто по-різному ставляться до грошей та їх використання у повсякденному житті, і на цьому фоні можуть виникати суперечки скандали та навіть образи.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве