Connect with us

Гороскоп

Жінка-стрілець та чоловік-стрілець – сумісність знаків

Published

on

Сумісність: жінка-стрілець та чоловік-стрілець

У парі, що складається з жінки-стрільця та чоловіка-стрільця, чудова сумісність, що й не дивно. Гороскоп сумісності пророкує такій парі незабутні, яскраві та дуже насичені стосунки, але, на жаль, без продовження у вигляді створення сім’ї. Представників цього знаку Зодіаку об’єднує спрага свободи та любов до незалежності, але ці ж риси зрештою зазвичай і руйнують такі пари.

Загальна зодіакальна характеристика пари жінка-стрілець та чоловік-стрілець

Загальна характеристика пари, що складається з чоловіка Стрільця та жінки Стрільця досить проста – це пара, в якій немає місця печалі та нудьги, спокою та умиротворення, тут є місце лише розвагам, веселощам, вічним пошукам пригод та позитиву. Представники цього знака Зодіаку добре уживаються і мають масу точок дотику, вони багато в чому сумісні і можуть закохатися один в одного з першого погляду.

Може здатися, що це дві людини, які спочатку створені одна для одної. Але найголовніше полягає в тому, що це вам не здається – вони і справді створені один для одного, і можуть співіснувати так ефективно, як не зможуть жодних інших знаків. Але, на жаль, такі пари приречені на підсумкове розставання. А вина за це лежить на їхніх темпераментах та взаємній сильній схильності до непостійності. Двоє Стрільців, це союз, в якому жодна з половинок не захоче жертвувати своїм способом життя заради серйозних стосунків.

Зате на самому початку стосунків у цій парі може спалахнути справжнє, непідробне, пристрасне кохання, та ще й з першого погляду. Їх тягне одне до одного. Ця пара може похвалитися відмінною сумісністю в ліжку, цілях, захопленнях і уподобаннях, і навіть у недоліках. Вони не доповнюють один одного, як багато інших знаків Зодіаку, але посилюють риси один одного.

Сумісність в любові жінки-стрільця та чоловіка-стрільця

Двом Стрільцям не доведеться бути нещасними в коханні, як і не доведеться завойовувати один одного. Спочатку в коханні у них виникає така пристрасть і взаємний зв’язок, якого багатьом іншим парам не досягти навіть через довгий час. У коханні чоловіки-стрільця та жінки-стрільця все настільки просто і прозоро, що важко навіть уявити таке. Вони розуміють один одного з першого слова, легко ладнають у більшості питань, і разом вирішують всі проблеми, що виникають на їхньому шляху.

Advertisement

Особливо яскравими відносини двох Стрільців можуть бути на початковому етапі, в цукерково-букетний період. Вони настільки сильно можуть бути захоплені один одним, що не помічатимуть навіть недоліків у партнері. Але правда є й одне «але» — коли настане час, вони можуть розчаруватися один в одному і відчути себе ошуканими.

Єдине, через що можуть виникнути проблеми у коханні представників цього знаку Зодіаку, це ревнощі чоловіка-стрільця. Якщо жінка-стрілець усією своєю сутністю намагається показати, наскільки вона незалежна і вільна, то чоловік-стрілець навпаки, дуже швидко прив’язується і втрачає свою незалежність. Пізніше він може стати власником, почати ревнувати свою яскраву другу половинку з приводу і без нього, бачити у всіх, з ким вона спілкується, супротивників, конкурентів. Така вже сутність чоловіка Стрільця.

Поради чоловікові-Стрільцю

  • не варто дуже бурхливо реагувати на її спілкування з іншими чоловіками;
  • поважайте її особистий простір;
  • постарайтеся більше часу проводити разом;
  • частіше проявляйте ініціативу, і у ліжку;
  • станьте мозком вашої пари – на вас лежить тягар відповідальності.

Поради жінці-Стрільцю

  • частіше йдіть на поступки – поступайтеся свого партнеру-стрільцю;
  • ніколи не принижуйте його чоловічі переваги;
  • не давайте приводів для ревнощів;
  • постарайтеся підтримувати його у всьому без винятку;
  • дозвольте йому самоствердитися за рахунок вашого его та самолюбства.

Сумісність у шлюбі жінка-стрілець та чоловік-стрілець

За статистикою, найміцнішими у шлюбі парами стають ті, в яких обидва Стрільці вже за віком подолали тридцятирічний рубіж. Зазвичай саме дорослі чоловіки-стрільці та жінки-стрільці здатні на серйозні розмови та сталість у стосунках та поведінці. Тільки в цьому віці Стрільці мають шанс налагодити побут і створити реальну сім’ю, а не пару для розваг. Молоді ж Стрільці у шлюбі рідко досягають гармонії – частіше такі пари розпадаються ще на початковому етапі.

Якщо ж чоловік Стрілець і жінка Стрілець вже досягли тридцятирічного рубежу, то в них цілком непогані шанси створення реально міцного союзу. Цей дует вже може бути щасливим у шлюбі, і разом вони зможуть багато чого досягти. Їх об’єднає взаємне бажання бути незалежними та матеріально забезпеченими, об’єднає бажання досягти чогось у житті і просто жити так, щоб усім було на заздрість.

А плюс до всього в такій парі у шлюбі гармонія може ґрунтуватися на чудовій сексуальній сумісності. Так-так, два Стрільця, це ядерна суміш у ліжку, це два фантазери та експериментатори, пристрасних, романтичних, чуттєвих та емоційних. Вони точно зможуть задовольняти один одного. Хоча, звичайно, бувають і винятки.

Переваги та плюси спілки

На плюси в парі, створеної чоловіком-стрільцем і жінкою-стрільцем теж є. Головний плюс полягає у відмінної сумісності у спілкуванні. У них багато спільних тем і точок дотику, спільні цілі та захоплення, уподобання, погляди на життя та звички. Завдяки цьому вони можуть бути щасливі поза шлюбом.

Advertisement

А ще двох Стрільців чудова сумісність у ліжку. Тут вони здатні добре відчувати свого партнера, і можуть задовольнити другу половинку навіть без її натяків, адже хочуть одного й того самого: пристрасті, близькості, любові та уваги.

І ще – одним із плюсів відносин між двома представниками знака Стрілець є інтелектуальна та психологічна близькість.

Недоліки спілки

Найбільший недолік відносин чоловіка-стрільця і ​​жінки-стрільця полягає якраз у перевагах обох половинок. Вони незалежні та волелюбні, і це грає їм на руку поза відносинами, але у відносинах це грає проти них, адже обидва хотітимуть бачити в партнері віддану другу половинку, намагатимуться прив’язати один одного до себе, і при цьому зберегти свободу та незалежність.

Другий недолік полягає в нездатності двох молодих Стрільців створити по-справжньому міцні та довговічні стосунки. Так, у їхніх стосунках буде і пристрасть, і кохання, і романтика, і почуття. Але не буде серйозності, плану на майбутнє, серйозних цілей.

А ще два Стрільці можуть сильно конфліктувати один з одним на тлі побутових проблем. Жоден із них не захоче себе присвячувати їм, і кожен намагатиметься скинути всю відповідальність за них на другу половинку. Це врешті-решт і може призвести до розлучення.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве