Connect with us

Гороскоп

16 серпня який знак зодіаку?

Published

on

16 серпня який знак зодіаку?

16 серпня подарувало одного із найбільш збалансованих знаків зодіаку Лев. Він завжди знає, як досягти навмисного. Кожен вчинок обмірковується до дрібниць, щоб унеможливити помилки. З ним приємно контактувати, тому що в будь-якій дії є міра. У ньому багато чуттєвості, тому отримує насолоду з різних джерел, у тому числі й сексуального. Внутрішній протестуючий не дає йому миритися з протилежними поглядами. Якщо опиняється у суперечці, то зробить усе можливе, щоб вийти переможцем. Причому доходить до найшанованіших методів боротьби. У ньому особливо помітна прагнення влади хоча б над тим колом, до якого сам належить.

Особливості характеру

Якщо особа 16 серпня вирішила проявити себе, вона не ставить рамок. Це 100% природність, яка не керуватиметься пристойностями і приборкуватиме свої почуття. Йому немислимо переносити біль у душі. Немов умілий актор, знак зодіаку шукає публіку, яка й розділить момент його тріумфу чи смутку. Хоча його нерви оголені, і він реагує на будь-який подразник, все ж таки у важкі моменти нарощує броню і готовий дати відсіч.

Статті присвячені Леву

 • Особливості Лева чоловіка ;
 • Особливості Лева жінки ;
 • Камінь Лева ;
 • Лев – дати народження ;
 • Як спокусити Лева ;
 • Подарунки для Лева чоловіка ;
 • Подарунки для Лева жінки ;
 • З ким Лев найбільше сумісний? Сумісність Лева ;
 • Який Лев у коханні?
 • Загальні риси Лева ;
 • Чого чекати від Лева у стосунках?

Крім того, не пошкодує нікого, хто налаштований щодо нього недоброзичливо. Помста виступає дуже якісним аргументом. Якщо вибере шлях руйнування, його потужність і гнів обов’язково негативно позначаться на ньому самому. У ньому немає стабільності, тому слід за уподобаннями, нагріваючись і охолоджуючись у міру наростання та спадання інтересу. Але вічний пошук гостроти призводить до того, що він налаштовує себе існування в крайностях.

Найстрашніше, якщо втратив смак до простих радощів, які дарує нам повсякденність. Через це відбувається самоусунення і з кожним днем ​​все далі від близьких і товаришів. Але, незважаючи на явний прояв антисоціальних нахилів, з кар’єрою проблем не спостерігається. Справа в тому, що йому вдається знайти саме ту потаємну нішу, в якій може повноцінно проявити себе та послужити суспільству. Хоча цікаво вести за собою і командувати, але йому не так вже й життєво важливо обіймати керівну посаду, бо за цим стоїть велика відповідальність. Йому швидше підійде діяти в тіні, ніж під відкритим наглядом.

Відомі особи

Сьогодні вітають Алекса Калузького, П’єра Рішара, Юлію Висоцьку, Роберта Калпа (актори), Мадонну (співачка) та Джеймса Кемерона (режисер).

Advertisement

Що піднесе доля

У серцевих справах народженому 16 серпня доведеться зіткнутися з безліччю прикрощів, але вони не отруять серце і не зроблять його жорстоким. Йому опікується напрочуд вдале поєднання планет, тому знак зодіаку блищить оригінальним мисленням, відсутністю шаблонності та незалежністю. Не любить середини і відразу усвідомлює хто йому подобається, а хто викликає серйозне роздратування. Його будні рясніють подіями, причому як приємними зустрічами, так і непримиренними конфліктами. На службі максимальний результат отримає від одиночної роботи, ніж колективної. Те саме стосується й бізнесу. Його інтуїція дозволяє швидко вловлювати настрій оточення та знаходити своє місце.

 • Щасливі числа: 2, 7, 11, 16, 20, 25 та 29.
 • Сумісність налаштована на 2, 7, 11, 16, 20, 25, 29, що з’явилися.
 • Позитивну енергетику отримає від сапфірового, блакитного, помаранчевого, жовтого, сизого, золотого та зеленого кольорів. Краще прибрати усі темні тони зі свого гардеробу.
 • Амулет знайде серед місячного каменю, бурштину, жадеїту, діаманту та перлів.

Виберіть місяць, щоб завжди бути в курсі якого знака Зодіаку присвячений цей місяць

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве