Connect with us

Гороскоп

17 грудня – який знак зодіаку: Гороскоп на 17 грудня

Published

on

Ви прагнете пізнати духовну цінність світу та приховану суть речей, життєвих явищ та людей. Не любите марно витрачати час, активно розвиваєтеся і намагаєтеся зрозуміти зміст і суть всього, що відбувається довкола. Така допитливість сприяє успіху в науковій діяльності та розвитку вашої ерудованості.

Імпульсивність і поверховість вам зовсім не властива, ви намагаєтеся філософськи ставитися до життя, не любите пригоди та свята, але й не виносите довгої самотності.

Переваги

  • Допитливість розуму, допитливість;
  • Працьовитість і завзятість у досягненні поставленої мети;
  • Енергійність;
  • Розвинена інтуїція та здатність глибоко розуміти духовний сенс того, що відбувається;
  • відповідальність, сильний характер.

Недоліки

  • Впертість та категоричність;
  • Замкненість та схильність до самокопання;
  • Надмірна твердість характеру та небажання слухати чужі поради;
  • Низька самооцінка;
  • Сильний страх перед невдачами.

Чоловік народжений 17 грудня

У вас дуже високі вимоги до себе та оточуючих. Ви прагнете досконалості у всьому і засмучуєтеся, відчуваєте себе неповноцінним, якщо щось відбувається зовсім не так, як ви цього хочете. Занадто суворо ставтеся до себе і до оточуючих, але прагнете бути в центрі уваги. Жіноча увага вам приємна, але ви рідко користуєтеся своєю чарівністю для досягнення особистих цілей.

Жінка народжена 17 грудня

Ви вимогливі до себе і людей, схильні до роздумів і філософії, любите самотність, але рідко залишаєтеся надовго далеко від оточуючих. Завдяки розумності та високим вимогам до оточуючих, ви рідко потрапляєте у залежність від того, хто вам подобається, і більше страждаєте не від нерозділеного кохання, а від того, що кохана людина не відповідає вашому високому ідеалу.

Любовний гороскоп 17 грудня

Вам любов має другорядне значення, оскільки ви пред’являєте дуже високі вимоги до оточуючих. Вас важко спокусити, тому що ви довго і ретельно вибираєте людину, яку можете по праву вважати близькою та коханою. Не вірите порожнім обіцянкам і не піддаєтеся спокусам, обираючи шлюб із розрахунку.

Гороскоп роботи та кар’єри 17 грудня

Ви досягаєте успіху завдяки наполегливості, акуратності та терпінню. Вмієте чекати на результат, навіть якщо шанси досягти успіху дуже малі. Вас притягує діяльність на самоті, навіть рутинна робота, що дає багато часу для роздумів. Гроші для вас мають важливе, але не головне значення – робота не повинна заважати вам роздумувати і займатися своїм хобі.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве