Connect with us

Гороскоп

17 серпня який знак зодіаку?

Published

on

17 серпня який знак зодіаку?

Вибухонебезпечний знак зодіаку Лев наближається 17 серпня. Його імпульсивний темперамент стає помітним буквально відразу. Здається, що йому передався запас енергії попереднього дня, але він справді збирається покинути зал для глядачів і сісти за крісло сценариста, щоб власноруч роздавати ролі. Але всі його спроби підкорити планету не зістикуватимуться з приземленістю, яка й остуджує його динаміку і прагнення світового панування. Він звикає керувати практично кожною дрібницею, тому його родичам, знайомим і навіть діловим партнерам доведеться підкорятися беззаперечно. Якщо ж «піддані» влаштовують бунт проти тирана, він втрачається і може довести себе до нервового зриву. І наслідки виявляються важкими, тож йому потрібний тривалий період відновлення.

Особливості характеру

Дивно, але особа 17 серпня періодично показує себе як надзвичайно спокійну людину, схильну до усамітнення. Йому хочеться закрити своє особисте від сторонніх очей і не пускати нікого у створений світ. Після роботи або якогось заходу він видаляється і негласно натякає на те, щоб його дали спокій. І раптом у ньому знову прокидається інтерес до зовнішніх подій і жага до спілкування.

Статті присвячені Леву

 • Особливості Лева чоловіка ;
 • Особливості Лева жінки ;
 • Камінь Лева ;
 • Лев – дати народження ;
 • Як спокусити Лева ;
 • Подарунки для Лева чоловіка ;
 • Подарунки для Лева жінки ;
 • З ким Лев найбільше сумісний? Сумісність Лева ;
 • Який Лев у коханні?
 • Загальні риси Лева ;
 • Чого чекати від Лева у стосунках?

Такі цикли відтворюються постійно і оточенню залишається лише підлаштуватися. Природа щедро нагородила його шармом та витонченістю, тому він чудово розуміє, що потрібно зробити, щоб сподобатися своїй аудиторії. Але все ж таки воліє найактивніших слухачів тримати від себе подалі.

Любить сперечатися і абсолютно неважливо, чи стоїть за його словами правда, чи він усвідомлено обстоює брехню. Згодом довго кається, якщо переступив межу і нагрубіянив. Але ці переживання залишаться непоміченими іншим, оскільки публічних вибачень чекати не доводиться. Його шкодують, тож прощають образу за імпульсивністю. Але рано чи пізно чаша терпіння переповниться. Найчастіше він використовує показну грізність і атаку як спосіб захисту, адже в ньому не вистачає впевненості і душить почуття неповноцінності, яке розвивається в дитинстві. У перехідному віці ситуація не покращується, адже батько (часто тієї самої статі) його не може зрозуміти. Іноді доходить до того, що дитина відчуває одночасно полум’яне кохання та пекучу ненависть. Тим більше, що йому важко аналізувати те, що відбувається. Тому, коли в двері стукає біда,

Відомі особи

Сьогодні вітають Миколу Добриніна, Олега Табакова, Роберта Де Ніро (актори), Мусліма Магомаєва, Тар’ю Турунен (співаки) та Тьєррі Анрі (футболіст).

Advertisement

Що піднесе доля

У ньому повно протиріч, які роблять його натуру неймовірно заплутаною для оточуючих. Через це також упускає безліч сприятливих можливостей, надісланих всесвіту. Це володар широкої душі та моментами виявляє завидну щедрість. На жаль, його акти доброти ніколи не знаходять винагороду. У деяких прокидається настільки сильна воля, що їх не зруйнувати. Його честолюбство важко втілити, оскільки амбіції не збігаються з бажанням суспільства. Доводиться цілодобово боротися з явними та таємними недоброзичливцями, кількість яких постійно збільшується.

 • Щасливі числа: 4, 8, 13, 17, 22, 26, 31.
 • Сумісність налаштована на 4, 8, 13, 17, 22, 26 і 31, що з’явилися.
 • Позитивною енергетикою наповнені всі темні тони, особливо пурпуровий, синій та сапфіровий.
 • Як амулет підійдуть виключно чорні варіації каменів, серед яких діамант, перли та сапфір.

Виберіть місяць, щоб завжди бути в курсі якого знака Зодіаку присвячений цей місяць

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве