Connect with us

Гороскоп

18 серпня який знак зодіаку?

Published

on

18 серпня який знак зодіаку?

Незважаючи на те, що 18 серпня притягує до себе різні біди, знак зодіаку Лев клацає їх як горішки. Його вмінню вирішувати проблеми так легко і природно залишається лише вражати. На жаль, як би щасливо не складалися його будні, неприємності ходять по п’ятах і тільки чекають слушного моменту, щоб скинути його з Олімпу. Хоча зовні незламний, але всередині це один із найемоційніших представників людства, тому кожен удар переживати особливо важко. Але, що не вбиває, то справді робить його сильнішим. Адже він свято вірить, що шлях до успіху неможливий без перешкод, тож на кожній зупинці запасається досвідом та рухається далі.

Особливості характеру

Особа 18 серпня повністю покладається на почуття та відвойовує своє право на це. Знак зодіаку боротиметься проти будь-яких обставин, щоб сміливо та публічно висловити те, що думає. Хоча це і складне завдання, особливо якщо суспільство сприймає твою заяву в багнети. Але йому це вдається.

Статті присвячені Леву

 • Особливості Лева чоловіка ;
 • Особливості Лева жінки ;
 • Камінь Лева ;
 • Лев – дати народження ;
 • Як спокусити Лева ;
 • Подарунки для Лева чоловіка ;
 • Подарунки для Лева жінки ;
 • З ким Лев найбільше сумісний? Сумісність Лева ;
 • Який Лев у коханні?
 • Загальні риси Лева ;
 • Чого чекати від Лева у стосунках?

Найчастіше проблеми створюють наближені до його повсякденності люди, а саме чоловік, діти, сусіди, продавці. Але якщо інші просто дратуються через чиєсь невміння налагодити своє життя, то він зробить усі спроби допомогти і виправити ситуацію.

Він це робить скоріше не через великодушність, а тому, що розглядає кожну перешкоду як шанс удосконалитись і піднятися над своїм рівнем. У більшості випадків виникає одна глобальна проблема, якою він і займатиметься все своє життя. Це протистояння закінчиться його смертю (від старості) чи перемогою, оскільки здаватися не має наміру. Там, де інші зламаються, він вистоить, оскільки природа нагородила його вражаючою витривалістю. Битви не припиняються, але саме в них він почувається по-справжньому щасливим. Ви не почуєте від нього жодної скарги. Більше того він не винесе думки, що хтось сприйме його як скиглію. Дивлячись на небезпеку в обличчя, він сам не шукає неприємностей, але зустрічає цих «гостей» гідно. Це реаліст, який бачить усе таким, яким воно є насправді і не прикрашає заради свого спокою.

Відомі особи

Сьогодні вітають Кармен Серано, Едварда Нортона, Кароль Буке (актори), Френсіс Кобейн та Патріка Суейзі (співаки).

Advertisement

Що піднесе доля

Народженому 18 серпня не виносять прояви диктатури на свою адресу, тому знак зодіаку висловиться різко і прямолінійно. Він і сам намагатиметься не йти цим шляхом. Цінує справедливість і активно виступає на її захист, відстоюючи позицію скривдженого та слабкого. Поважає чесну гру, тому чекає такої поведінки від суперника. Періодично звалює він занадто важку ношу, приводячи організм у виснаження. У будь-якій кар’єрі злети чергуються з падіннями, тож доведеться звикнути. Вороги та вороги прийдуть самі собою, і намагатимуться організувати проти нього цілу антикампанію. Цікаво, що у битві він невблаганний. Але після перемоги готовий простягнути руку переможеному та підняти його на ноги. У цьому й проявляється справжнє шляхетність його натури. Краще втриматися від легких інтрижок, оскільки тимчасові партнери принесуть багато лиха.

 • Щасливі числа: 1, 9, 10, 18, 19, 27 та 28.
 • Сумісність налаштована на 1, 9, 10, 18, 19 і 28, що з’явилися.
 • Позитивну енергетику дарує рожевий, помаранчевий, червоний, коричневий, золотий, малиновий та жовтий.
 • Свій амулет знайде в рубіні, гранаті, кривавику, діаманті та топазі.

Виберіть місяць, щоб завжди бути в курсі якого знака Зодіаку присвячений цей місяць

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве