Connect with us

Любов і секс

18 видів поцілунків та їх значення

Published

on

18 видів поцілунків та їх значення

Приготуйтеся, буде цікаво! Пізнавальний YouTube-канал “Професор Гуглов” підготував відео про поцілунки. На роздуми про значення тих чи інших видів поцілунків (а виявляється вони діляться на категорії) YouTube-блогера наштовхнула книга Шеріл Кіршенбаум «Наука поцілунку».

Відповідно до теорії Шеріл, існує понад сто видів поцілунків, що виражають абсолютно різні почуття. З них було відібрано 18 найпоширеніших, і ознайомитися з інформацією у відеорежимі можна, подивившись ролик (а ми далі наведемо коротку вичавку з нього):

1. Французький поцілунок. Виражає пристрасть. Іноді зустрічається у пар із солідним стажем, які зуміли зберегти вируючі почуття.

2. Швидкий поцілунок. Із закритими губами — використовується на публіці (найчастіше парами, які давно разом і перейшли на новий рівень стосунків та розуміння).

3. Поцілунок у щічку. Нагадує про взаємну турботу.

Advertisement

4. Повітряні поцілунки свідчать, що пара любить фліртувати і може жити без пригод і веселощів.

5. Замковий поцілунок. Виникає, коли обом дуже потрібно йти, але закохані не можуть відірватися один від одного.

6. Ангельський поцілунок – це поцілунок на віки, коли один із коханців спить. Говорить про щирість та надійність.

7. Поцілунок у ніс – свідчить про гумор і веселощі в парі. Непогано розрядить сварку.

8. Поцілунок у лоба висловлює турботу та відданість.

Advertisement

9. Поцілунок у вухо (дуже чутливу частину тіла) покликаний розвеселити і розважити. Свідчить про потяг до нових вражень від життя, прийміть до уваги.

10. У мочку вуха цілують, коли стосунки сповнені пристрасті. Це один із найінтимніших і найромантичніших підвидів.

11. Поцілунок руки – стародавній жест, що виражає повагу чи захоплення. Згідно з деякими правилами, чоловік має бути старшим за жінку, якою цілує руку.

12. У шию люблять цілувати відкриті та пристрасні натури, які мають на всю свою думку.

13. Засос – свого роду “помітка” про те, що партнер зайнятий. Чи не ознака це ревнивця? Або партнер переживає, що у стосунках щось не так.

Advertisement

14. Поцілунок з активним використанням лише однієї губи властивий парам із міцними стосунками, коли партнери люблять проводити час разом. Часто зустрічається у пар із великим стажем, яким відомо одне про одного чи не всі.

15. Ескімоський поцілунок – вираження міцних відносин.

16. Укус нижньої губи практикують люди темпераментні.

17. «Вакуумний» поцілунок зустрічається у тих, для кого справді важливий фізичний контакт.

18. Та й золота середина — поцілунок із тілесним контактом. І не надто непристойна, і не надто скромна, а також ознака розуміння. Загалом те, що треба.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Любов і секс

Як пережити зраду: 9 порад, які допоможуть

Published

on

Як пережити зраду: 9 порад, які допоможуть

Звичайно, нам хочеться вірити, що це може статися з будь-ким, але тільки не з нами. Нам хочеться вірити, що якщо ми будемо добрими, нас не зрадять ніколи. Але, на жаль, це не працює. Не тому, що ми недостатньо старалися, а тому, що буває таке. Він може змінити. Це життя. (більше…)

Continue Reading

Любов і секс

Як зрозуміти, що ти йому подобаєшся: 20 ознак психологів

Published

on

Як зрозуміти, що ти йому подобаєшся: 20 ознак психологів

Найкращий спосіб дізнатися, які емоції та бажання долають чоловіка, який тобі небайдужий, – це, звичайно ж, запитати його про все безпосередньо. Але якщо спочатку ти хочеш зрозуміти, чи не помиляєшся у своїх відчуттях, зверни увагу на ознаки, що описуються у цій статті. Завдяки їм можна швидко визначити, подобаєшся ти йому чи ні. (більше…)

Continue Reading

Любов і секс

100+ смс коханому чоловікові своїми словами, які завоюють його серце

Published

on

100+ смс коханому чоловікові своїми словами, які завоюють його серце

Усі ми знаємо, що мобільні телефони стали невід’ємною частиною нашого життя. І що може бути чудовішим, ніж використовувати цю технологію для прикрашання наших відносин? Звичайно – красиві смс коханому чоловікові своїми словами. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве