Connect with us

Гороскоп

1946: Рік якої тварини по китайському гороскопі?

Published

on

СОБАКА (1946)

1946 перебуває під заступництвом Вогняної Собаки. Головні якості людей, які народилися в цей період: практичність, прямолінійність, чесність, прагнення справедливості та запальність. Вогненна стихія додає їх характер допитливості, життєрадісності, агресивності і темпераментності. Колір року – червоний, що символізує пристрасть, емоційність, чуттєвість, радість, привабливість, але водночас мстивість та ворожість.

Представники знаку намагаються бути першими у всьому. Завдяки нескінченному потоку енергії, працьовитості, активній життєвій позиції та вродженому артистизму – вони беруть участь у всіх заходах та беруться за будь-які справи. Їм під силу виконати навіть найскладніші завдання, які оточуючим виявилися не до зубів.

Завдяки легкому характеру, оптимізму та привітності – представники року є не лише душею будь-якої компанії, а й її неформальним лідером. Вогненній Собаці притаманні цікавість, швидка навченість і бажання осягнути все незвідане, розширити межі, спробувати щось нове. Серед цих людей чимало винахідників та вчених. Свій творчий потенціал вони можуть розвинути у літературі, архітектурі, музиці чи акторській майстерності.

Є у представників року й негативні якості, які заважають їм вимагати бажаного. Так, природна активність іноді не дозволяє Собакам вчасно зупинитися, щоб ухвалити виважене рішення або просто відпочити.

Ще один мінус характеру – необ’єктивність. Цим людям складно тверезо оцінювати переваги та недоліки, що призводить до дисбалансу: надто завищені чи занижені вимоги до себе та оточуючих.

Advertisement

Вогненна стихія надає цим людям імпульсивності та запальності. Якщо вивести таку людину з себе – можна отримати серйозного ворога, адже такий Собака вміє не лише гавкати, а й боляче кусати.

З оточуючими ці люди поводяться розкуто. Вони звикли до уваги та легко заводити нових друзів. Природна чесність та гарне почуття гумору – підкорює співрозмовників із першої хвилини спілкування.

Вогняний Собака вміє щиро любити та захоплюватися своїм партнером. Така людина готова за свою сім’ю піти і у вогонь, і у воду. В обранці цінує вірність, відданість та відкритість. Дуже любить дітей, тому їхній будинок завжди наповнений радістю та сміхом.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве