Connect with us

Гороскоп

1948: Рік якої тварини за китайським календарем?

Published

on

У період з 10 лютого 1948 по 28 січня 1949 народилися люди, символом яких є Земляний Щур. Тварина наділила своїх підопічних практичністю, безпринципністю та реалізмом. Зазвичай цей рік супроводжує всіх у фінансових справах.

Стихія року: Земля, що уособлює спокій і впевненість
Колір року: Жовтий, що символізує багатство та удачу

Характеристика людини народженої 1948 року

Представники знака мають працьовитість і залізну витримку. Всі їхні незначні недоліки з лишком компенсуються численними перевагами характеру, тому вони мають багато друзів, а оточуючі їх люблять і цінують.

Стихія Землі додає цим людям розважливості. Вони не ризикуватимуть марно, а волітимуть пройти більш довгий і тернистий шлях, але при цьому залишатися в безпеці та зберегти свої позиції. Іноді страхи, нерішучість і надмірна сумнівність заважають їм приймати рішення швидко, що тягне у себе зволікання у справах, котрий іноді втрату вигідних пропозицій.

Земляному щуру не вистачає активності і більшої сміливості в думках і діях. Люди цього знака швидше за інших дорослішають, причому як духовно, так і фізично. Тому навіть у молодості вони відрізняються від однолітків розважливістю, мудрістю та ввічливістю. З ранніх років вони розуміють, чим для них є щастя, тому працюють над своїми помилками, намагаються розвивати позитивні риси характеру.

Ці особи мають реалізм, тому звикли покладатися на себе, а не піддаватися порожнім фантазіям і недосяжним мріям. З оточуючими людьми намагаються підтримувати добрі стосунки. Якщо на роботі заведуть друзів – висока ймовірність, що на ній залишаться надовго.

Advertisement

Роботодавці цінують цих людей за їхню увагу до деталей, здатність виконувати кілька справ одночасно і прагнення ідеалу. Їм підходять професії, які потребують концентрації уваги, розрахунків, точності.

Такі люди сильно переживають за власну репутацію та враження, яке вони справляють на оточуючих. У них високі матеріальні запити, тому вони цінують гроші, і можуть бути скупими.

У особистих відносинах віддають перевагу стабільності та спокою. Від партнера очікують безоплатного кохання та шанування. Для Земляного Щура важливо почуватися потрібним, тоді така людина перестає чекати каверзи і може без побоювання відмови проявити турботу і ніжність.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве