Connect with us

Гороскоп

1949: Рік якої тварини за китайським календарем?

Published

on

1949: Рік якої тварини за китайським календарем?

На період між датами 29 лютого 1949 і 16 лютого 1950 впливає Земляний Бик. Люди, народжені в цей проміжок часу, мають прекрасні аналітичні здібності, впевнені в собі та багато чого досягають у житті.

Рік: 1949
Символ року: Бик
Стихія року: Земля
Колір: Жовтий

Характеристика людини народженої 1949 року

Земляний Бик – більш розважливий і завбачливий, ніж його побратими. Насамперед він цінує результат, заради якого готовий піти на хитрість і навіть використати заборонені прийоми.

Він повністю віддається тому, чим займається, тому бажає отримати максимальну ефективність своїх дій. Не терпить ледарів і базікань, які марно витрачають його дорогоцінний час. У суспільстві буває сором’язливим: говорить мало і сухо, віддаючи перевагу темам роботи, хобі, політикам.

Друзі у нього зазвичай небагато, але всі вони хороші вірні товариші. Цьому знаку потрібно частіше бути в компаніях інших людей, щоб відточувати свої комунікативні навички.

Бик має велику витривалість, хоча йому і чуже творче начало. Він чудово справляється з важкою роботою, яка потребує великих витрат сил та енергії. Для нього важливий чіткий розпорядок та планування дій. Гнучкі графіки чи нестабільна зарплата йому не підходять.

Advertisement

Такі люди затребувані на державній службі та у великих компаніях, де потрібно дотримуватися правил. Бик обирає ці організації, оскільки вони дають йому відчуття безпеки, стабільності та впевненості у майбутньому.

До кар’єрних вершин він не прагне, хоча часто є неформальним лідером у колективі, до якого звертаються за порадами, допомогою та проханнями. Наполегливість та працелюбність допомагають Земляному Бику створити добрий матеріальний фундамент. Нерідко крім основної роботи, представники знака мають інші джерела доходу, найчастіше пасивного: фінансові інструменти, здавання в оренду нерухомості, інвестування.

Незважаючи на емоційну сухість та слабкий прояв почуттів – ці люди здатні на глибокі емоції. Дуже часто за маскою нечутливості та черствості ховається романтична та тонка натура. Земляні Бики – прекрасні сім’янини, котрі щиро люблять своїх близьких. Такі люди створюють міцні шлюби, засновані на чесності, довірі та взаєморозумінні.

Характеристика чоловіка народженого 1949 року

Ви досить практичні, адже матеріальний бік життя грає для вас чи не головну роль. Ви можете роками працювати на абсолютно нецікавій для вас роботі, однак у деяких ситуаціях ви робите різкий крок уперед і домагаєтеся керівного становища.

У відносинах з людьми ви найбільше цінуєте надійність та сталість. Легковажні вчинки вам не властиві, проте ви не надто обмежуєте себе в задоволеннях. Тому вам легко спілкуватися з оточуючими, і мати багато однодумців та друзів. Жінку для сім’ї ви можете вибирати дуже довго, і вирішальне значення має для вас невибагливість та добродушність.

Advertisement

Характеристика жінки народженої у 1949 році

Ви міцно стоїте на ногах, не любите вплутуватися в авантюри, вмієте вирішувати всі проблеми та конфлікти без сварок та скандалів. Ви цінуєте практичність, прагнете матеріальних досягнень, і досить поважаєте в людях порядність, відданість і постійність.

Насичене та бурхливе життя – це точно не про вас, адже ви прагнете вийти заміж один раз і на все життя, не любите міняти партнерів та перебирати варіанти. Вас складно спокусити та збити з наміченого шляху – ви практично в будь-якій ситуації не втрачаєте голову і дієте розумно, не піддаючись емоціям.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве