Connect with us

Гороскоп

1951: Рік якої тварини за китайським календарем?

Published

on

1951: Рік якої тварини за китайським календарем?

Люди, які народилися в період з 6 лютого 1951 року до 26 січня 1952 року – перебувають під заступництвом Металевого Кролика. Вони щасливі по життю, миролюбні та оптимістичні, відрізняються господарчістю та любов’ю приймати гостей. Стихія року – метал, яка привносить у їх характер твердість та впертість. Колір року – білий і сріблястий, що символізує спокій, гармонію, затишок та світ.

Рік: 1951
Символ року: Кролик
Стихія року: Метал
Колір: Білий

Характеристика людини народженої 1951 року

Металевий Кролик наділив своїх підопічних безліччю позитивних якостей: розум, хитрість, таємничість, самостійність, старанність. Представники знака точно знають, чого вони хочуть від життя і як цього досягти, однак для оточуючих усі їхні плани та дії завжди залишаються загадкою.

Кролик має дивовижну рису – він може говорити так, щоб нічого насправді не сказати і не видати своїх секретів. Це пов’язано із вродженою недовірливістю представників року. Обережність і обережність зрештою дозволяють йому набути великого впливу серед людей і досягти високого соціального становища.

У коло своїх близьких Металевий Кролик допускає лише надійних та перевірених часом людей. У спілкуванні вважає за краще тримати невелику дистанцію і не розкривати всіх карток до кінця. Металева стихія робить цю людину сильнішою і витривалішою за інших, причому як з фізичного, так і з психологічного боку. Однак додає негативних якостей, таких як небажання йти на компроміс, надмірне занепокоєння та обережність.

Дипломатичність, розважливість і педантичність до деталей роблять представника року хорошим адвокатом, дослідником, науковцем, філософом, адміністратором, дизайнером та продавцем. Взагалі цьому знаку підходять багато професій, де є чіткий графік роботи та докладний план дій.

Advertisement

Такі особи справляють гарне враження на оточуючих, не бояться брати на себе відповідальність і можуть виконувати однакову роботу, тому начальство із задоволенням просуває їх вгору кар’єрними сходами.

У коханні ця людина керується правилом, що треба віддавати і не чекати нічого натомість. Представники року з радістю діляться своїм коханням та ніжними почуттями з партнером. У сімейному житті воліють затишок, спокій та гармонію. У коханій людині цінують щирість, вірність та дружелюбність.

Характеристика чоловіка народженого 1951 року

Суперечливе поєднання металевої стихії та дуже м’якого знака. З одного боку, ви здається навколишнім спокійною і розумною людиною, але можете жорстко відстоювати власні інтереси, якщо хтось або щось вам постійно заважатиме.

Саме з цієї причини багатьом ви здається підступною людиною, хоча найчастіше нічого поганого у ваших задумах не буває. Найбільше ви прагнете комфорту і ніжності, але якщо щось йде не так, виявляєте найсильніші і навіть жорсткі риси свого характеру.

Характеристика жінки народженої у 1951 році

Ви наділені характером залізної леді, хоча оточуючим можете здатися спокійною та врівноваженою, навіть м’якою жінкою. Найбільше ви цінуєте комфорт та постійність, терпіти не можете зміни та прагнете достатку, гарного життя, але без яскравих пригод та непередбачуваності.

Advertisement

Якщо хтось встає на вашому шляху, то можете виявити свої найсильніші та найжорсткіші риси характеру. Суперничати в коханні з вами дуже небезпечно, тому що ви вміло маскуєте свої наміри і можете помститися, якщо вам спричинять біль. Тому ваш спокій оманливий, за ним ховається дуже сильний і непередбачуваний характер.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве