Connect with us

Гороскоп

1952: Рік якої тварини за китайським календарем?

Published

on

1952: Рік якої тварини за китайським календарем

Період між датами 27 січня 1952 і 13 лютого 1953 проходить під впливом Водяного Дракона. Символ року наділяє своїх підопічних гордістю, працелюбністю, витривалістю та цілеспрямованістю. Водна стихія трохи згладжує гострі кути характеру, наділяючи людей сприйнятливістю та співчуттям. Синій колір року вказує на прагнення до знань та можливість розвитку екстрасенсорних здібностей.

Представники знака мають велике терпіння. Вони не люблять поспіху, а воліють робити все поступово, але ґрунтовно. Підсумковий результат для них дуже важливий, тому під час роботи користуються всіма доступними знаннями та методами, щоб зробити все у кращому вигляді та справити враження на оточуючих людей.

Характеристика людини народженої 1952 року

Такі особи ніколи не втрачають можливостей і не соромляться претендувати на доступні блага. Навколо них завжди є безліч шанувальників та друзів, які щиро захоплюються талантами Дракона. Ця людина любить веселі компанії та теплі розмови до душі. У колективі прагне зайняти лідируючу позицію, хоча ніколи не застосовуватиме для цього брудних прийомів та обману.

З-поміж таких людей виходять чудові політики, адвокати, підприємці, керівники. Творчий початок допомагає їм реалізуватися у сферах літератури, живопису, архітектури. Деякі представники можуть присвятити своє життя служінню народу та стати ченцями, військовими, пророками, наставниками.

Представники знаку добре відчувають інших людей. У них чудово розвинена інтуїція і навіть є схильність до езотерики та магії. Вони користуються своїми незвичайними якостями, щоб завоювати увагу оточуючих та краще прораховувати майбутні події.

Advertisement

Є у таких людей риси характеру, над якими слід попрацювати. Так, більшість страждає від свого егоїзму і самолюбства. Через гордість і самовпевненість вони часом не можуть порозумітися з оточуючими людьми або змушені відмовлятися від привабливих пропозицій.

Перед чарівністю Дракона дуже складно встояти, хоча самі представники року не докладають для цього особливих зусиль. Вони рідко закохуються і намагаються контролювати власні емоції. У сімейному житті найбільше цінують свободу, відданість та різноманітність.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве