Connect with us

Гороскоп

1953: Рік якої тварини за китайським календарем?

Published

on

1953: Рік якої тварини за китайським календарем?

У період з 14 лютого 1953 по 2 лютого 1954 народилися люди, символом яких є Водяна Змія. Як і тварина-покровитель, такі особи відрізняються мудрістю та розважливістю. Стихія води виступає провідником до самовдосконалення та самопізнання. Синій колір, як і морські глибини, уособлює приховування істини, таємничість, прагнення гармонії та порядку.

Рік: 1953
Символ року: Змія
Стихія року: Вода
Колір: Блакитний

Характеристика людини народженої 1953 року

Представники знака виділяються неабияким розумом і прагненням знань. Часто вони мають прекрасну пам’ять, що робить їх живою енциклопедією. Вони не сидять дома і постійно вивчають щось нове, цікавляться різними областями науки, філософією, релігією.

Крім духовної освіти, приділяють увагу тілу – стежать за фігурою, займаються спортом, віддають перевагу активним видам відпочинку. Як вода може змінювати свої агрегатні стани, під впливом навколишнього середовища, так і представники водної стихії виявляють мінливість та гнучкість у відповідь на зовнішні фактори.

Водяна Змія може підлаштовуватися під будь-які обставини, витягуючи з них лише користь, що робить її практично невразливою для ворогів та заздрісників. У спілкуванні може бути грубою і зарозумілою, хоча до людей намагається ставитися доброзичливо. Зазвичай має трохи друзів, але всі вони перевірені часом, тому вірні та віддані їй.

У діловій сфері така людина поводиться як відповідальний та грамотний спеціаліст. Вона постійно розширює свої знання у вибраній галузі, прагне досягти ідеалу. Їй підходять професії, що вимагають аналізу, моніторингу та чіткого прогнозу: економіст, метеоролог, фінансовий аналітик, сейсмолог, астроном, фізик.

Advertisement

Змія – та людина, яка може побудувати по-справжньому блискучу кар’єру, якщо зможе позбутися страху вдповідальності і перестане сумніватися у власних силах. Головним недоліком цього знака є мстивість та злопам’ятність. Спокійна і неупереджена на перший погляд Змія може роками таїти образи, щоб потім вжалити сильніше.

У любовній сфері Водяної Змії немає рівних. Представники знаку можуть заволодіти будь-якою жертвою. До своїх партнерів висувають високі вимоги: це має бути інтелектуальна і начитана людина, яка має почуття гумору, спокій і безмежну любов до свого обранця.

Характеристика чоловіка народженого 1953 року

Ви дуже амбітні, вимогливі і до себе, і до оточуючих, але ваша найсильніша риса характеру – вміння легко знаходити вихід із найскладніших обставин. У коханні ви не відкриті, рідко виявляєте ініціативу та наполегливість, проте жінкам ви подобаєтеся, тому ви легко берете своє у стосунках. Але в сімейному житті вам нелегко побудувати гармонійні стосунки через надмірну скритність та недовіру близьким людям.

Характеристика жінки народженої у 1953 році

Ваша найяскравіша риса характеру – лідерські якості та наполегливість. При цьому ви не надто емоційні, і не любите відкрито показувати свої наміри та цілі, залишаючи в невіданні навіть начальство. Зате ви вмієте чекати на результат, не панікувати і поводитися активно, не боячись ставити перед собою навіть найвищі цілі.

У коханні ви не надто відверті і душевні, вам важко повністю довіритися людині, яку ви любите. Ви намагаєтеся діяти дуже обережно, вмієте чекати на результат і легко домагаєтеся того, що вам потрібно.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве