Connect with us

Гороскоп

1957: Рік якої тварини за китайським гороскопом?

Published

on

Народжені в цей час люди мають сильну волю і міцний характер. Вони завжди отримують те, що хочуть, тому процвітають у житті. Символом року виступає вогонь, який уособлює енергію, активність, рух. Колір року – червоний або помаранчевий, що характеризує пристрасть та цілеспрямованість.

Характеристика людини народженої 1957 року

Ті, хто народився під впливом Вогняного Півня – справжні лідери, здатні повести у себе маси людей. Вони від народження виявляють організаторські якості, виступають із ініціативами, генерують нові ідеї. Такі люди люблять перебувати при владі, причому їх не завжди цікавить – хочуть цього оточуючі, чи ні.

Півень – птах запальний і амбітний, а разом із вогненною стихією, таке поєднання породжує справжню бурю. В ідеальному сценарії, Вогняний Півень має дар красномовства, дуже енергійний, вимогливий, але справедливий. Він ставить перед собою реальні цілі та докладає всіх зусиль, щоб їх досягти. Може швидко приймати рішення, діяти точно та незалежно від інших.

У гіршому випадку людина цього року виростає дріб’язковим, самозакоханим, нервозним, надмірно запальним і агресивним. Такої особистості не вистачає самовладання, терпіння та ввічливішого ставлення до оточуючих людей. Адже драматизм ситуацій та награність – відштовхують від нього інших.

Будучи людиною принциповою, яка має величезну віру в себе, Вогненний Півень чудово проявляє себе на керівних посадах. Причому його не злякають пов’язані зі службою тягар відповідальності та бюрократії. Такий управлінець може самостійно вирушити на збирання потрібної інформації, годинами її аналізувати, щоб досягти ефективності.

Advertisement

Підходять для Півня та інші професії, що потребують напору, ентузіазму та уважності: банківський працівник, біржовий брокер, податковий інспектор, журналіст, професійний спортсмен, військовий. Власний бізнес людям цього року краще не розвивати, тому що ведення конструктивних переговорів – це їхній коник.

У коханні Вогненний Півень імпульсивний і рвучкий. Такі люди рідко зупиняються однією партнері, оскільки одноманітність вбиває їх почуття. Зазвичай вони одружуються кілька разів і підтримують прекрасні стосунки з колишнім подружжям, особливо якщо їх пов’язують спільні діти.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве