Connect with us

Гороскоп

1970: Рік якої тварини за китайським календарем?

Published

on

У період між 6 лютого 1970 року та 26 січня 1971 року народилися люди, яким у всьому допомагає Металевий Собака. Тварина-символ наділяє своїх підопічних такими якостями, як справедливість, товариськість, відданість, шляхетність.

Стихія року метал, який привносить у характер твердість та самодисципліну
Колір року білий або сріблястий, що уособлює прагнення духовної чистоти та гармонії

Характеристика людини народженої 1971 року

Представники знака у всьому звикли покладатися лише на власні сили. Вони, звичайно, можуть попросити про допомог, але вважають за краще гордо нести свій тягар, хоча якщо оточуючі самі запропонують свої послуги – відмовлятися не стануть. Такі люди мають неабияку завзятість і сміливість. Вони методично йдуть до своїх цілей, незважаючи на перешкоди.

Краще не ставати на шляху у цих людей, адже незважаючи на дружелюбність і великодушність, вони здатні на крайні заходи, коли хтось не поділяє їхніх благих намірів. Представники знаку ставлять собі великі цілі, досягненням яких займаються все подальше життя.

Їхні вимоги до себе занадто завищені, що заважає тверезо оцінювати ситуацію та реально дивитися на світ. Собаці не вистачає розкутості та легкого відношення до незначних деталей. Це зробило б характер такої людини більш поступливим та м’яким.

Ці люди часто дуже важливі. Вони можуть бути затятими патріотами своєї країни і до останнього відстоювати власні переконання. Безкорисливість у думках і вчинках, доповнена вірою в себе, працьовитістю та ораторською майстерністю робить із Металічного Собаки гідного лідера, здатного вести за собою. Вони можуть реалізувати свій потенціал, якщо виберуть професії, пов’язані зі служінням народу: політик, підприємець, громадський діяч, дипломат, учитель, лікар, суддя та ін.

Advertisement

У коханні та особистих стосунках із такою людиною ужитися досить складно. Стихія металу додає представникам року твердості характеру. Їм складно йти на поступки чи міняти свою думку. Хоча такі люди високо цінують свою сім’ю та рідних та готові зробити все можливе, щоб їхні близькі відчували себе у безпеці. Металевий Собака – це вдячна дитина, уважний партнер та дбайливий батько.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве