Connect with us

Гороскоп

1971: Рік якої тварини за китайським календарем?

Published

on

Цей рік знаходиться під заступництвом Металевого Кабану. Найбільший вплив символ надає між 27 січня 1971 року і 14 лютого 1972 року. Люди, народжені в цей час, відрізняються ощадливістю, впевненістю, живим розумом, іноді впертістю та мстивістю.

Колір року Білий, що разом зі стихією металу уособлює спокій, терпимість і ґрунтовність

Характеристика людини народженої 1971 року

Представники знаку цінують честь і щирість понад інші якості. Вони сповнені енергії, діяльні та амбітні. Їхні головні відмінності – це чесність, відкритість світу та прекрасне почуття гумору. Вони люблять активно проводити час, розважатися та відпочивати.

Позитивні внутрішні якості та зовнішня привабливість притягують до них оточуючих як магнітом. У них зазвичай багато друзів, знайомих та шанувальників. Проте представники знаку іноді бувають надто довірливими. Часом їм варто знімати рожеві окуляри і тверезо дивитися на світ, адже є безліч людей, які захочуть скористатися їхньою наївністю.

Представники знака володіють гострим розумом, вони схильні до самоосвіти та самонавчання. У глибині душі – неймовірно честолюбні, але з усіх сил намагаються це приховувати. Стихія металу надає їх характеру твердість, агресивність та міцну волю. Такі люди вважають за краще домінувати, хоча роблять це у прихованій формі.

Незважаючи на стійкий характер, вони віддають перевагу державній службі – відкриття власної справи. При цьому вони докладають усіх зусиль, щоб стати затребуваним професіоналом конкретної галузі. З них виходять чудові вузькоспеціалізовані співробітники.

Advertisement

Металевий Кабан цінує свою репутацію. Така людина не зазнає неповаги та причіпок з боку оточуючих. Якщо випаде можливість зміцнити свої позиції – зможе піднятися до вершини соціальних сходів. У спілкуванні з іншими вважають за краще тримати якусь дистанцію, якщо це люди не їхнього кола. Можуть бути дещо гордовитими з тими, кого в чомусь перевершують. Однак усі ці твердження не відносяться до сім’ї та близьких.

З рідними людьми Кабан стає м’яким і поступливим. У нього добре і гаряче серце, готове дарувати любов і турботу по-справжньому дорогим людям. Представники знака дуже люблять дітей, тому до своїх вони ставляться з особливим трепетом.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве