Connect with us

Гороскоп

1972: Рік якої тварини за китайським календарем?

Published

on

Водяний Щур має найбільший вплив у межах з 15 лютого 1972 по 2 лютого 1973 року. У цей період народилися люди, наділені дипломатичними якостями та добрим аналітичним розумом, за допомогою якого вони з легкістю роблять прогнози.

Характеристика людини народженої 1972 року

Стихія води привносить у життя гнучкість і мінливість. Синій (чорний) колір року вказує на схильність до самовдосконалення та глибоких емоційних переживань.

Вчинки Водяного Щура часто викликають подив. Вони змушені справлятися з величезним потоком інформації, при цьому приховувати свої справжні почуття та емоції. З боку можуть здатися замкнутими і трохи відстороненими, але це лише прихована сторона зайвої раціональності та копання у собі.

Пацюкам потрібно більше уваги приділяти іншим людям, ніж своїй особі. Тоді вони стануть відкритими та уважними співрозмовниками. Крім того, їм слід бути більш ініціативними і частіше висловлювати свої думки.

За наданням легенд, Щур був першою твариною, яка отримала благословення на святі Будди. Завдяки своїй хитрості та спритності такі люди можуть брати участь в авантюрах і навіть порушувати закон. На щастя, більшість із них досить розумні, щоб прорахувати всю ситуацію та уникнути будь-яких негативних наслідків для себе та свого оточення.

Advertisement

Представники знака відрізняються великим творчим потенціалом та незвичайним баченням світу. Вони можуть сміливо вибирати професії, які потребують фантазії та креативності: художник, дизайнер, музикант, журналіст, архітектор.

Ще однією безперечною перевагою є комунікабельність, і вміння переконати співрозмовника. Тому Щури можуть сміливо обіймати посади, пов’язані з підбором персоналу, керівництвом чи налагодженням контактів усередині колективу.

Щури – це дуже позитивні люди, які приховують усі негативні почуття всередині. Вони зможуть розкритися лише перед дуже близькою людиною. До вибору супутника життя підходять з усією серйозністю та відповідальністю. Щоб сподобатися Водяному Пацюку необхідно мати гарне почуття гумору, гострий розум і бажано фінансові стани, тому що ці люди цінують матеріальний бік життя.

У сім’ї виявляють свої найкращі якості: вірність, турботу, кохання. Будинок для них – це місце, де можна розслабитися, добре відпочити і забути зовнішні зовнішні негаразди.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве