Connect with us

Гороскоп

1973: Рік якої тварини за китайським календарем?

Published

on

Символ року: Бик
Стихія року: Вода
Колір року:
Чорний та Синій

 

Період року:

Народжені в 1973 році люди, що знаходяться під заступництвом Водяного Бика. Символ року наділяє своїх підопічних впевненістю, цілеспрямованістю, стійкістю. Стихія цього тимчасового проміжку – вода, вона додає характер такі якості, як м’якість і гнучкість. Основні кольори року – чорний та синій, що символізують одночасно проникливість та таємничість.

Характер людини народженої 1973 року

Цим людям властива скритність. Вони до останнього не розповідатимуть про свої плани навіть близьким. Від цього їх буває складно зрозуміти, а оточуючі недооцінюючи таких людей. Вони розумні, хитрі й мають чудову інтуїцію.

У сукупності такі якості допомагають Бику досягати колосальних цілей. Якщо додати сюди чесність, принциповість та прагнення до справедливості – ці особи легко зможуть обійняти високу посаду на політичній арені або стати визначними громадськими діячами.

У житті такі люди радше реалісти, ніж ідеалісти. Вони тверезо оцінюють власні сили, завжди ставлять цілі і спокійно, але методично досягають їх. У спілкуванні з ними легко і комфортно, адже Водяний Бик має всі якості доброго співрозмовника: він привабливий, ввічливий, розумний, уважний до деталей і терплячий. У них завжди багато друзів, готових підтримати в складну хвилину, і зі сторонніми людьми вони завжди ввічливі.

Водна стихія надає імпульсивній та енергійній людині рис м’якості та гнучкості. Завдяки цьому йому легко знаходити спільну мову з іншими людьми та підлаштовуватися під будь-які обставини. Однак не думайте, що він просто змінює свою точку зору. Бик може прислухатися до чужих порад, якщо сам повірить у ефективність використання інших методів.

Advertisement

Народжені цього року часто переймають зовнішні риси свого символу. Ці люди мають пронизливий погляд, густі брови, чуттєві губи і ніжну шкіру. Однак їм слід слідкувати за своєю фігурою, щоб підтримувати її у формі.

З таких людей виходять чудові сім’янини. Як правило, їм з дитинства прищеплювали традиційний погляд на сім’ю. Коли вони виростають, то досить швидко обзаводяться власним будинком, теплим вогнищем та декількома діточками. Дивно, але вони чудово поєднують ділову активність із особистим життям, тому часто організовують сімейні справи.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве