Connect with us

Гороскоп

1980: Рік якої тварини за китайським календарем?

Published

on

Люди, які народилися в період між 16 лютого 1980 і 4 лютого 1981 належать до стихії металу, а символом покровителем для них виступає Мавпа. Від природи вони мають такі якості, як працьовитість, надійність, непересічність. При цьому можуть бути честолюбними та суперечливими у бажаннях та вчинках.

Характеристика людини народженої 1981 року

Колір року Білий, що уособлює надію, чистоту та світло
Стихія року Метал, що символізує твердість за відсутності гнучкості

Представники року – справжні трудоголіки, котрі ніколи не сидять без діла. Вони не потребують допомоги інших і воліють виконувати всю роботу самостійно, не бояться складних завдань і не пасують перед труднощами життя.

Ці люди не звикли розмінюватися на дрібниці: вони цінують себе, свій час і працю, тому обирають тільки проекти, що стоять, які принесуть великий прибуток. Готові довго і наполегливо працювати, щоб здобути фінансову незалежність.

Завдяки розуму та ощадливості – ніколи не кидаються грошима, хоча люблять їх витрачати на подорожі, розваги та по-справжньому красиві та корисні речі. При всій своїй уважності до оточуючих і добродушності, періодами можуть бути зарозумілими та егоїстичними.

Народжені на рік Металевої Мавпи мають твердий характер. Це люди-борці, зі стрижнем усередині. Вони надають великого значення фінансовій сфері життя.

Advertisement

Прагнення незалежності штовхає їх у відкриття своєї справи, у яких вони, безумовно, процвітають. Якщо Мавпа і працює на когось, то крім основної зарплати зазвичай має додаткове джерело доходу на стороні. Може грамотно інвестувати кошти, хоча ризикованих пропозицій уважно уникає.

З цих людей виходять чудові бізнесмени, адміністратори, кухарі, фінансові радники, дизайнери. Стихія металу робить Мавпу зайве самозакоханою. Такі люди постійно прагнуть загальної уваги, схвалення і оплесків. Якщо вони не отримують бажаного – можуть на якийсь час засмутитися і опустити руки. Тому дуже важливо, щоб поруч із ними завжди знаходилася людина, яка підтримає у складну хвилину.

Народжені на рік Металевої Мавпи – у глибині душі добрі та тонко відчувають натури. Вони легко заводять нові знайомства та з теплотою ставляться до близьких людей. З них виходять чудові сім’янини, які все життя дбають про своїх рідних та близьких людей.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве