Connect with us

Гороскоп

1981: Рік якої тварини за китайським календарем?

Published

on

У період з 5 лютого 1981 року до 24 січня 1982 року народилися люди, символом яких є Металевий Півень. Знак року наділив своїх підопічних багатьма якостями: вірність, відданість, інтелігентність, оптимізм і водночас егоїзм, прямолінійність. Метал символізує міцність, надійність, сталість. Превалюючий колір року – білий, який уособлює мир та спокій.

Характеристика людини народженої 1981 року

Представники символу точно знають, чого хочуть від життя та як цього досягти. З усією цілеспрямованістю і вірою в себе вони йдуть чітко наміченим шляхом, щоправда, іноді зайве перегинаючи ціпок у своїх прагненнях, не віддаючи значення застережливим знакам, порадам друзів і навіть власним сумнівам. Подібний фаталізм часто їм заважає.

Півень працює багато, довго і з властивою йому старанністю. Ці люди готові виконувати обов’язки навіть безкорисливо, аби оточуючі гідно оцінили їхній внесок у спільній справі та таланти зокрема. Не чуже цьому знаку і соціальне становище.

Якщо поставлять за мету – можуть організувати реформи в ім’я турботи про людство, тварин, природу, вирішуючи соціальні та економічні питання та стати справжнім героєм. Напрямки, в яких представники року будуть найуспішнішими – підприємництво, юриспруденція, медицина, політика, наука та освіта.

Практичний і точний у деталях Металевий Півень здатний підкорити людей своїми блискучими ораторськими здібностями, креативним мисленням, оптимістичним настроєм та вмінням блискавично брати під контроль будь-яку ситуацію. Проте є у цих людей негативні якості.

Advertisement

Півень настільки поглинений власними ідеями, що йому складно прислухатися до думки інших і більше сприймати оточуючих як рівних собі. Він не може тверезо оцінювати ризики, якщо у справу вступає особисте его або зачіпається його самолюбство. Півню слід взяти під контроль свою старанність і навчитися прислухатися до думки інших людей. Адже надмірна раціональність і невміння йти на поступки може відвернути від нього оточуючих. У такому разі він не зможе повною мірою реалізувати свої таланти.

Незважаючи на зовнішній спокій, ці люди здатні відчувати весь спектр яскравих та різноманітних емоцій. У коханні – це пристрасні та віддані партнери, які намагатимуться оточити другу половинку увагою та турботою.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве