Connect with us

Гороскоп

1982: Рік якої тварини за китайським календарем?

Published

on

Символ року: Собака
Стихія року: Вода
Колір року: Синій та Чорний
Період року:

Між датами 25 січня 1982 року та 12 лютого 1983 року з’явилися на світ люди, яким опікується Водяний Собака. Це приємні особи, готові завжди прийти на допомогу у скрутну хвилину і з радістю надати допомогу ближньому. Колір року – синій або чорний, що символізує приховану від очей глибину та таємничість. Стихія води відбиває мінливість, гнучкість, розвиток.

Характеристика людини народженої 1982 року

Люди, народжені в період впливу Водяного Собаки, відрізняються м’яким поступливим характером, добродушністю, щедрістю, врівноваженістю. Їм легко завойовувати увагу інших людей, тому кількість їхніх друзів з кожним днем ​​стає дедалі більше.

У прагненні сподобатися оточуючим – можуть перегинати ціпок, наприклад, залазити у борги, щоб порадувати незначним подарунком або надмірно нав’язувати свою допомогу співрозмовнику. У китайській культурі собака символізує вірність і відданість. В інших країнах ця тварина відображає багатство та процвітання.

Зазвичай люди, народжені в рік Собаки, не мають матеріальних проблем, але стихія води надає їм легковажності та марнотратності. Представникам знака варто остерігатися надмірної витрати коштів на розваги та надто дорогі покупки.

Негативна риса характеру, яка часто заважає Водяному Собаці – надмірна настороженість. Ці люди звикли завжди бути напоготові. Вони намагаються оберігати не лише себе, а й оточуючих, забуваючи, що потрібно знаходити час на відпочинок та розслаблення. Вони прагнуть упорядкувати життя і слідувати запланованому плану, проте швидко опускають руки, якщо щось йде не так, як задумано.

Advertisement

Представники знака гостро потребують підтримки друзів і особливо сім’ї, які зможуть дати слушну пораду або просто вислухати. Водяний Собака може проявити свої якості та реалізуватися у професійному плані у багатьох сферах. Уміння підтримати інших та налаштувати контакт робить їх грамотними консультантами, психологами, вчителями.

Бажання встановити справедливість, підштовхує їх до професій судді, адвоката, політика, громадського діяча, поліцейського. Співпереживання та прагнення захищати оточуючих відіграє важливу роль при виборі такої спеціальності як пожежник, рятувальник, лікар.

У коханні Водяний Собака жадає гармонії, стабільності та взаєморозуміння. У сімейних відносинах представники року виявляють лише позитивні якості: вірність, турботу, щедрість, ніжність.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве