Connect with us

Гороскоп

1989: Рік якої тварини за китайським календарем?

Published

on

За східним календарем період із 6 лютого 1989 по 26 січня 1990 – рік під знаком Жовтої Земляної Змії. Люди, що народилися цього року, відрізняються мудрістю, перспективністю, активністю, відповідальністю та здоровим глуздом. Зазвичай все життя їх супроводжують добрі партнери – друзі, кохані та інші близькі.

Характер людини народженої 1989 року

Основні риси характеру представників знака:

доброзичливість, врівноваженість, товариськість та цілеспрямованість. Поєднання доброзичливості та супутніх їй товариськості, щедрості, прихильності до близьких та вміння зберігати чужі таємниці, дають цим людям багато переваг. Вони легко сходяться з людьми і заводять друзів на все життя, справляють гарне враження та вміють розуміти інших.

Завдяки цьому, така людина навряд чи залишиться одна – поруч завжди будуть люди, які з радістю допоможуть. До того ж народжені на рік Жовтої Земляної Змії – люди домашні, їм важливі затишок та спокій, вони стають відмінними сім’янинами та батьками. Найчастіше ці люди стають успішними бізнесменами чи просто займають серйозні посади.

Цьому сприяють їх реалістичні погляди життя, здоровий глузд, надійність і вміння приймати виважені, раціональні рішення. На жаль, остання якість іноді підводить їх, змушуючи припускатися серйозних помилок. Але це сильно впливає на кар’єру представників знака. Такі люди дуже сумлінно виконують свої робочі обов’язки, але нудьгувати не люблять, тому іноді звільняються з посади.

До кар’єри у цих людей додаються ще й добрі заробітки. Зберегти та примножити свої гроші їм допомагає вроджена схильність до економії. Найчастіше їх тягне до розкішного життя і вони домагаються його, але при цьому не витрачають на зовнішню красу всі свої гроші.

Advertisement

Зазвичай ті, хто народився рік Змії, відрізняються високим рівнем інтелекту. Їм легко дається навчання, вони розважливі та легко аналізують дані, тягнуться до знань і іноді будують кар’єру вченого у галузях математики, фізики, філософії чи фінансів.

Представники знаку цінують гарний відпочинок, здоров’я та спокій. Їхньому організму важливі корисні звички, здорове харчування, повноцінний сон і відсутність стресів та постійних переживань. На щастя, розмірені Змії, які часто живуть у своєму ритмі, ніколи не дозволяють маревним страхам і тривогам зруйнувати їх внутрішній спокій.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве