Connect with us

Гороскоп

1990: Рік якої тварини за китайським календарем?

Published

on

Металевий кінь прибуває у світанку сил у період з 27 січня 1990 року до 14 лютого 1991 року. Це активні та норовливі люди. Вони рішучі і прямолінійні у судженнях і вчинках.

Стихія року Метал, що символізує фортецю та непідкупність натури
Колір року Білий, що уособлює чистоту та надію

Характер людини народженої 1990 року

Люди, народжені на рік Металевого Коня, ніколи не пасують перед проблемами. Природа наділила їх сміливим та сильним характером. Педантичність і працелюбність допомагають їм спочатку у навчанні, а потім і у дорослому житті при досягненні кар’єрних олімпів. Вони мають безліч позитивних рис характеру: щедрість, порядність, красномовство, великодушність, скрупульозність і увагу до деталей, оптимізм, великий творчий потенціал і живий розум.

Даний набір якостей допомагає завойовувати повагу та відданість оточуючих, а також досягати великих успіхів у багатьох сферах життя. Це люди, котрі рідко сидять на місці. Їм необхідний рух, розвиток та особистісне зростання.

При виборі професії необхідно враховувати особливості характеру та наявність бажання присвятити весь час якійсь одній області. З них виходять чудові архітектори, підприємці, екскурсоводи, хірурги, мистецтвознавці, журналісти, винахідники.

Крім позитивних рис, злегка затьмарюють характер металевої коні користолюбство, несумлінність, надмірна прагматичність і мстивість. Позбавившись названих пороків, ці люди зможуть досягти ще більших успіхів.

Advertisement

Народжені в цей рік мають майже нескінченний запас енергії. Намітивши мету, вони кидають усі сили на її досягнення, проте подібна тактика часто викликає заздрість та несхвалення у оточуючих. Якщо Кінь вирішить, що його знань недостатньо у звичній галузі діяльності, вона буде цілими днями студіювати літературу і відвідувати різноманітні семінари та тренінги, доки не досягне досконалості.

Для Коня характерно справлятися з усіма перешкодами, що виникають на шляху, а не обминати їх стороною, як роблять інші. Більшість представників знака мають міцне здоров’я, яке дозволяє їм виконувати складну фізичну роботу. Вони можуть стати відмінними лідерами, які зможуть надихнути інших і вести за собою.

У любовних стосунках люблять різноманітність та різні авантюри. Їхньому партнеру доведеться постійно підлаштовуватися під мінливий настрій свого обранця. Зате життя з Конем не можна буде назвати нудним та одноманітним.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве