Connect with us

Гороскоп

1991: Рік якої тварини за китайським календарем?

Published

on

Керувати річним циклом Металева Коза розпочне 15 лютого 1991 року та закінчить 3 лютого 1992 року. Представники знаку часто досягають успіху у діловій сфері. Це добродушні та товариські люди, які з легкістю залучають у своє життя друзів та союзників. З цієї причини їм невідомо самотність.

Стихія року Метал, що уособлює сталеву міць та впевненість.
Колір року Білий чи Сріблястий, як символ миру та гармонії

Характер людини народженої 1991 року

Людям, які перебувають під заступництвом Металевої Кози (Вівці) – пощастило у житті. Вони мають легкий характер і неймовірну привабливість. Їм практично неможливо відмовити в будь-якому проханні. Вони можуть знайти ключ до серця будь-якої людини, тому у них завжди багато друзів та знайомих, готових прийти на допомогу будь-якої хвилини.

Природа наділила цих людей артистизмом, добрим розумом, ощадливістю, багатою уявою. Вони щиро цікавляться життям близьких людей, уважно вислуховують співрозмовника та дякують за розмову. Така тактика робить їх бажаними гостями у суспільстві. Проте не варто думати, що Коза завжди така поступлива.

Періодами ці люди можуть бути химерними та примхливими, дозволяти собі спізнюватися на важливі зустрічі. Вони можуть годинами виводити оточуючих розмовами про проблеми, які є тільки в їхній голові. Металевій Козі потрібно спокійніше ставитись до дрібних побутових проблем і не перебільшувати їх значущість.

Через свою непрактичність ці люди рідко прагнуть зайняти чільні позиції. Вони вважають за краще мати начальника або покровителя, який візьме на собі всю складну роботу та відповідальність, залишивши їм лише нечисленні обов’язки. Досить часто хтось із родичів влаштовує Козу на тепленьке містечко, і ті з радістю виконують усі доручення.

Advertisement

Ці люди легко ставляться до грошей: можуть швидко заробити велику суму і відразу все витратити, але при цьому ніколи не зазнають фінансових труднощів. Найбільше їм підходять творчі професії – художник, письменник, музикант, телеведучий.

У коханні Металева Коза – це чуйна та романтична натура, здатна на справжній подвиг заради свого обранця. Сімейне життя з такою людиною просте і безхмарне, проте прийняття важливих рішень доведеться взяти на себе партнеру.

 

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве