Connect with us

Гороскоп

1992: Рік якої тварини за китайським календарем?

Published

on

Період між 4 лютого 1992 року та 22 січня 1993 року знаходиться під заступництвом Водяної Мавпи. Люди, які народилися в цьому проміжку, мають схильність до емпатії і неймовірну чуйність.

Стихія року ВОДА, тільки посилює ці якості, оскільки уособлює прагнення проникнути в саму глибину буття
Колір року ЧОРНИЙ, що символізує повагу та повагу

Характер людини народженої 1992 року

Природа наділила представників року витонченою статурою, тонкими виразними рисами обличчя та глибоким проникливим поглядом. Ці люди мають гарну інтуїцію і часто можуть передбачати події в майбутньому. Навколишні завжди прислухаються до їхньої думки. Щоправда, справжніх друзів у Мавпи не багато, вона віддає перевагу самотності і домашній атмосфері – великим компаніям і галасливим вечіркам.

Люди, народжені в рік Мавпи, мають терпіння, гарні організаторські здібності, вміння прислухатися до думки інших і безконфліктності. Вони чудово справляються з керівними постами та роботою з людьми. Ці люди легко знаходять спільну мову з оточуючими та швидко завойовують загальну увагу.

Професії, в яких Мавпа максимально розкриє свій потенціал – менеджер, адміністратор, виконавчий директор, провідний політик, перекладач, підприємець.

Будучи представниками водної стихії, вони дисципліновані своїх побратимів. Віддають перевагу спокійному і спокійному темпу життя з поступовим втіленням намічених цілей. Мавпа не прагнути грати якусь роль чи здаватися кращою, ніж є насправді. Ці люди відрізняються чесністю, щирістю та відвертістю.

Advertisement

Представники знаку ніколи не сидять без діла. Прагнуть постійно поповнювати обсяг знань, розширювати кругозір, вивчати іноземні мови або навчатися нових навичок. Це люди, які щодня удосконалюють свій розум та тіло.

У коханні Мавпа обережна. На початковому етапі романтичних відносин вона уважно вивчає свого партнера. При найменшій помилці може розірвати зв’язок. Після того, як відбулося притирання характерів, а взаємозв’язок налагодився, підопічні Мавпи стають надійними та люблячими хлопцями. Вони настільки звикають до другої половинки, що часом після розлучення можуть дуже довго переживати розлуку і надаватися безглуздим фантазіям.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве