Connect with us

Гороскоп

1993: Рік якої тварини за китайським календарем?

Published

on

Водяний Півень має найбільший вплив у період між 23 січня 1993 року та 9 лютого 1994 року. Люди, що народилися в цей час, мають яскраву індивідуальність. Вони впевнені у своїй правоті і готові завжди її відстоювати, що доводиться не до вподоби оточуючим.

Стихія року Вода, що уособлює мінливість
Колір року Чорний, що символізує прагнення знань

Характер людини народженої 1993 року

Людей, народжених під символом Водяного Півня, можна назвати мрійниками, але в розумних межах. Вони на всі мають свою точку зору і готові навести сотні та тисячі аргументів та фактів на підтвердження своєї правоти. Після такого натиску, опоненту нічого не вдається, як погодитися з наданими аргументами та поступитися пальмою першості. Втім, любов до дискусій та полеміки властива багатьом водяним знакам.

Крім ораторського таланту, чесності та комунікабельності, ці люди мають ще цілу низку позитивних якостей. Серед них варто відзначити наполегливість, впевненість у завтрашньому дні, оптимізм та працьовитість. Дані риси характеру формують сильну духом особистість, здатну подолати найтемнішу смугу в житті, а також вийти переможцем із будь-якої складної ситуації. З представників знака виходять чудові керівники, бізнесмени, політики та журналісти.

Є й у підопічних Півня негативний бік душі. Їм варто попрацювати над своїм хвастощом і зайвою прямолінійністю. Перша риса заважає їм підтримувати дружні та романтичні відносини тривалий час, а друга просто відштовхує від них оточуючих людей.

Навчившись помічати переваги інших і іноді стримувати добрі наміри відкрити всім правду, народжені на рік Півня стануть ідеальними співрозмовниками. Втім, чудове почуття гумору та вміння поставити себе на місце іншого, трохи згладжують негативні сторони характеру.

Advertisement

Закоханий Півень більше воліє сам процес залицяння та завоювання другої половинки, ніж сам результат. У своїх почуттях вони імпульсивні та щирі, що може завдати їм клопоту. У сімейному житті висувають високі вимоги до партнера, при цьому самі можуть поводитися як захочуть. Іноді бувають надмірно ревнивими та деспотичними. Правда їх запал швидко згасає, варто коханому показати наскільки Півень для них важливий і любимо.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве