Connect with us

Гороскоп

1997: Рік якої тварини за китайським календарем?

Published

on

Народжених у цей рік тварина-покровитель наділяє властивими їй якостями. Вони цілеспрямовані, працьовиті, беззастережно вірять у власні сили, відрізняються залізною волею. Однак це може обертатися і негативною стороною: деяким Бикам властиві надмірна самовпевненість та зарозумілість.

Але все ж таки вроджені риси характеру, як правило, йдуть їм на користь, і завдяки їм Бики зазвичай досягають успіху в житті.

Характер людини народженої 1997 року

Ці люди мають яскраво виражені лідерські якості. Завдяки розважливості у справах та рідкісній чарівності вони легко можуть вести за собою оточуючих, причому як у робочій, так і у дружній сфері. У той же час Бик не шукає гучної слави та поклоніння, він чесно працює нарівні з усіма.

Ці люди приємні у спілкуванні, вміють сподобатися оточуючим та із задоволенням вислухають думку з боку, але зроблять, звичайно, по-своєму. Їхня завзятість і залізна воля не дадуть їм відступити від своєї чітко наміченої мети.

Що стосується близьких відносин, то у Бика, як правило, протягом життя складається вузьке коло друзів, куди досить складно потрапити. Але за тих, хто в нього включений, Бик стоятиме горою незважаючи ні на що. Те саме можна сказати і про любовні відносини: створивши сім’ю, Бик суворо слідує прислів’ю «мій дім-моя фортеця». Його домочадці нічого не потребуватимуть як фінансового плану, так і плану фізичного захисту.

Advertisement

Однак близьким Бика слід мати на увазі, що зворотним боком почуття захищеності є відмова від будь-якої думки, яка суперечить його поглядам. Негативними рисами людей, що народилися під цим знаком, є відсутність уваги до потреб близьких людей, які здаються їм порожнім блаженством.

Що стосується сторонніх людей, то ними Бик взагалі не цікавиться, через що часто справляє враження черствої егоїстичної людини. У сімейному житті ці люди бувають щасливі, якщо їм пощастить знайти партнера, готового йти на поступки та здатного не заявляти про свої бажання прямо, а діяти поступово.

В цілому можна сказати, що людина, народжена в рік Бика, досягне успіху, якщо зможе не впадати в крайнощі і трохи більше дослухатися думки оточуючих.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве