Connect with us

Гороскоп

1999: Рік якої тварини за китайським календарем?

Published

on

1999 рік Земляного Кролика по Східному гороскопу. У представників знака добре розвинена інтуїція та гострий розум. За своєю натурою боязкі й обережні, здатні переконувати людей.

Характер людини народженої 1999 року

Ці люди здатні притягувати гроші. Будь-який бізнес-проект принесе прибуток. Оскільки Земляні Кролики здатні переконувати людей, то легко знаходять однодумців. Люди, які з’явилися на світ цього року, вирізняються працелюбністю та працездатністю. До поставленої мети йдуть, долаючи усі перепони. Цей факт дозволяє їм досягти заповітної мрії.

Успішність таким людям супроводжує у всьому: неприємності обходять їхньою стороною. А якщо на голови Земляних кроликів звалиться неприємність, вони швидко знаходять спосіб усунення.

  • Чоловік-кролик має яскраву зовнішність, романтичний. Прагматизм захищає його від переживань любовних невдач. Він користується любов’ю, але натомість віддає її неохоче.

В обраниці важливим є соціальний статус. Ревнощі здатні відключити мозок Кролику, він стає безпорадним. Обранка повинна постійно піклуватися про Кролика і зберігати вірність, щоб союз був щасливим.

Кролик – домашня тварина. Його не тягне до пошуку пригод, не здатний на авантюрні вчинки. Його улюблене місце – затишне крісло з пледом, бажано біля каміна. Такі люди віддають перевагу тихому і розміреному життю. Вони добре виховані, розсудливі. Представники знаку – душа будь-якої компанії, завдяки своїй комунікабельності. Думка Земляних Кроликів цінується оточуючими. Вони шановані друзями та колегами.

Педантичність і надмірна скритність – якості, що не дозволяють довіряти оточуючим. Кролики полегшать своє життя, якщо навчаться довіри.

Advertisement
  • Професії, сприятливі для Земляного Кролика – адвокат, суддя, викладач, секретар.
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве