Connect with us

Гороскоп

13 cepпня який знaк зoдіaку?

Published

on

13 серпня який знак зодіаку?

Звичайно, 13 серпня сприймається як не особливо сприятливий день через звичну думку про нещасливу цифру. Можливо, це позначилося на стані знака зодіаку Лев. Як не крути, але йому доводиться докласти багато зусиль, щоб видертися на вершину. Причому стикається не зі звичайними перешкодами, а потоком незрозумілих обставин. Він прагне зайняти певну позицію. Якщо вдасться втілити задумане, то може сколихнути весь світ. Неважливо, чи був він з дитинства незвичайним, чи став таким під зовнішнім тиском, але його погляди на дійсність унікальні.

Особливості характеру

Здається, що через велику кількість неприємностей та постійних підніжок персонаж 13 серпня опустить руки і здасться. Звичайно, знак зодіаку сумує, адже такий стан речей його не влаштовує, а іноді навіть впадає у депресію. Але навіть після гарного життєвого стусану він здатний усміхнутися, а часом допомагає повна холоднокровність до того, що відбувається.

Статті присвячені Леву

 • Особливості Лева чоловіка ;
 • Особливості Лева жінки ;
 • Камінь Лева ;
 • Лев – дати народження ;
 • Як спокусити Лева ;
 • Подарунки для Лева чоловіка ;
 • Подарунки для Лева жінки ;
 • З ким Лев найбільше сумісний? Сумісність Лева ;
 • Який Лев у коханні?
 • Загальні риси Лева ;
 • Чого чекати від Лева у стосунках?

Насправді він болісно сприймає критику і закиди і відразу ж думає про себе найгірше, але зовні залишається байдужим. Він доброзичливий, відкритий та активний. І все ж таки далеко не такий простак, яким хоче виглядати. Щоб дізнатися його краще, доведеться провести разом місяці, а то й роки, щоб він довірився і відкрив перший шар своєї багатогранної натури.

Будучи дивним, він і сам притягує до себе подібних індивідуумів, оскільки розмова з посередністю викличе у нього затяжний напад позіхання. Звик цілком віддаватися ідеям у своїй роботі, але категорично і недовірливо ставиться до чужих думок, наче це маячні фантазії, що не мають під собою міцної основи. Йому не сподобається будь-яка спроба придушення чи влади над ним. Але сам не проти скористатися лідерськими задатками, щоб впливати на оточуючих. Йому радять тримати авторитаризм у вузді. Багато хто шукає небезпеку навмисно, щоб внести гостроту в будні, що застояли. Вони прагнуть всього неможливого. І навіть самі сором’язливі наважуються на героїчні походи аби не зануритися в нудьгу. Він вміє чекати, тому знає, що рано чи пізно настане його момент і тоді діє.

Відомі особи

Сьогодні вітають Алекса Гонзалеса, Володимира Вдовиченкова, Андрія Федорцова, Андрія Соколова (актори) та Фіделя Кастро (революціонер).

Advertisement

Що піднесе доля

У своїх вчинках та роздумах народжений 13 серпня повністю незалежний і не підкоряється стандартам. Саме через це його вважають ексцентричним і йому не завжди легко влитися в колектив. Найбільше розбіжностей виникає у сімейному колі. Знак зодіаку не зазнає зауважень навіть від близьких родичів. Щоразу атмосфера розжарюється і одного разу він просто грюкне дверима. Вкрай важливо, щоб він виробив у собі терплячість і витримку, інакше будь-яка сутичка закінчуватиметься 100% розривом. До релігії та філософії підходить абсолютно не шаблонно і своїми промовами може шокувати особливо віруючих товаришів.

 • Щасливі числа: 4, 8, 17, 22, 26 та 31.
 • Сумісність налаштована на 4, 8, 13, 17, 22, 26, 31, що з’явилися.
 • Потужна енергетика ховається у жовтому, золотому, бронзовому, сапфіровому, синьому кольорах, а також ультрамарині.
 • Свій амулет знайде в сапфірі, рубіні, діаманті та топазі.

Виберіть місяць, щоб завжди бути в курсі якого знака Зодіаку присвячений цей місяць

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве