Connect with us

Гороскоп

20 грудня – який знак зодіаку: Гороскоп на 20 грудня

Published

on

Ви досить доброзичливі та миролюбні. Не любите інтриги та суперечки, намагаєтеся ні з ким не загострювати стосунки, але при цьому прямолінійно висловлюєте власну думку. Прагніть добрих і щирих стосунків, і намагаєтеся в кожній людині бачити лише найкращі якості.

Легко знаходите компроміси, даєте поради та охоче допомагаєте оточуючим, за що вас і люблять у колективі. Не переносіть самотність і намагаєтесь завжди і скрізь бути серед людей.

Переваги

  • Щирість та правдивість;
  • Доброзичливість та співпереживання оточуючим;
  • М’якість та поступливість;
  • Уникнення конфліктів та прагнення досягти компромісу у відносинах;
  • Оптимістичність та життєлюбність.

Недоліки

  • Наївність;
  • Коливання у прийнятті рішень;
  • Надмірне бажання всім сподобатися;
  • М’якість і поступливість надміру.

Чоловік народжений 20 грудня

Ви маєте доброзичливий характер, вмієте справлятися з усіма проблемами та охоче допомагаєте оточуючим. Любіть увагу, але тримайтеся далеко від інтриг та чужих закоханостей. Цінуєте доброзичливе, щире ставлення, уникаєте надто яскравих і наполегливих жінок, прагнете щирої любові та розуміння.

Жінка народжена 20 грудня

Ви маєте ніжний і м’який характер, вам простіше поступитися, ніж постояти за себе і відстоювати власні інтереси. Ви прагнете не образити співрозмовника, допомагати тим, хто вам дорогий. Для вас велике значення має сім’я, любов і взаємна довіра у відносинах, ви не приймаєте жіночі хитрощі та підступність, прагнете щирих і добрих стосунків з майбутнім чоловіком.

Любовний гороскоп 20 грудня

Ви вірите у велике кохання, але для вас воно обов’язково має бути підкріплене штампом у паспорті. Для вас сімейні відносини важливіші за почуття, тому ви прагнете сталості, сімейного життя, вірних і відданих відносин незалежно від швидкоплинної закоханості. Любіть дітей і намагаєтеся зробити все для їхнього щасливого та благополучного життя.

Гороскоп роботи та кар’єри 20 грудня

Ви не прагнете кар’єрних висот. Для вас важлива реалізація власних здібностей, а не великі гроші та влада, тому ви вибираєте улюблену справу та намагаєтеся реалізувати себе в ній повністю. Нерідко вашим покликанням є професії, в яких потрібно допомагати людям або тваринам.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве