Connect with us

Гороскоп

20 серпня який знак зодіаку?

Published

on

20 серпня який знак зодіаку?

20 серпня змушує знак зодіаку Лев часто приховувати справжній стан речей. Він звикає приховувати різноманітні події, свої захоплення або помилки. Звичайно, часом йому вистачає сміливості зізнатися у досконалому. Але це трапляється в крайніх випадках. У нього виходить добитися серця коханої людини та завоювати чимало заслуг на професійному полі. Але найчастіше він почувається глибоко самотнім.

Особливості характеру

Іноді особа 20 серпня сама не розуміє всього сенсу таємниці. Знак зодіаку відчуває лише постійну тривогу та нервозність від володіння чимось потайливим. Все це вибиває його з колії і він не може мислити конструктивно. У такому разі, краще провести ретельний самоаналіз і зрозуміти, у чому полягає причина такої поведінки. Досить просте рішення – написати про це. Звичайний аркуш паперу та вільний роздум виведуть на чисту воду всі джерела проблеми.

Статті присвячені Леву

 • Особливості Лева чоловіка ;
 • Особливості Лева жінки ;
 • Камінь Лева ;
 • Лев – дати народження ;
 • Як спокусити Лева ;
 • Подарунки для Лева чоловіка ;
 • Подарунки для Лева жінки ;
 • З ким Лев найбільше сумісний? Сумісність Лева ;
 • Який Лев у коханні?
 • Загальні риси Лева ;
 • Чого чекати від Лева у стосунках?

Але, незважаючи на те, що в душі ведеться постійна боротьба, зовні це цілком життєрадісна людина. Він знає, що така веселість і віддається йому сповна. Проте, задум нікуди не подіється. Розуміючи, що будь-якої секунди може зіткнутися з труднощами, які стоять навіть за найнеймовірнішим щастям, йому складно підтримувати інших. Тобто він ніколи не відмовить у підтримці і прийде на допомогу в хвилини горя, але думає насамперед про себе. Він ніби навіть насолоджується чужим нещастям, усвідомлюючи, що є хтось, кому ще гірше. У такій манері поведінки він знаходить собі віддушину.

Це володар неймовірно сильною і безмежною уявою. При правильному застосуванні з нього вийде талановитий художник, чудовий поет, переконливий промовець. У будь-якому вигляді він здатний не тільки донести свої ідеї, а й залучити інших до їх втілення. Серйозна небезпека чекає на нього, якщо не вдається знайти їм практичне застосування. Це загрожує реальними психічними ускладненнями. У спробі втекти від проблеми він легко піддається наркотичній та алкогольній залежності, часто змінює статевих партнерів та шукає різні способи саморуйнування. Звичайно, він усвідомлює весь жах того, що відбувається, і спробує знайти в собі сили, щоб зупинитися. Тому в такі моменти необхідно, щоб поряд була підтримка, а саме хтось із близьких, хто зможе пробачити всі образи та витягти його на поверхню. У своєму звичайному стані він спокійний і не привертає до себе надмірну увагу. А от у колі улюблених людей він поводиться безпосередньо, як дитина, але тільки якщо почувається в безпеці.

Відомі особи

Сьогодні вітають Джеймса Мастерса, Демі Ловато, Бена Барнса, Олену Гольянову (актори) та Фреда Дерста (співак).

Advertisement

Що піднесе доля

Народженому 20 серпня пощастило з розташуванням небесних тіл, оскільки вони подарували йому сильні інтелектуальні здібності, які і ставлять його вище за інших. Знаку зодіаку гарантована популярність протилежної статі, тому від шанувальників не буде відбою. До коханих людей відчуває трепетну відданість. Намагається не тільки бачити хороше у сторонніх, а й допомагає цим якостям виявитися. Він ніби відчуває душі оточуючих і не прискіпується до їх негативних сторін.

 • Щасливі числа: 2, 7, 11, 16, 20, 25 та 29.
 • Сумісність налаштована на 1, 4, 10, 13, 19, 22, 28 і 31, що з’явилися.
 • Потужна енергетика походить від зелених, сизих, білих, сірих, золотих, коричневих, помаранчевих, пастельних та жовтих речей.
 • Свій амулет знайде в перли, місячному камені, бурштині, топазі та сапфірі.

Виберіть місяць, щоб завжди бути в курсі якого знака Зодіаку присвячений цей місяць

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве