Connect with us

Гороскоп

2000: Рік якої тварини за китайським календарем?

Published

on

Народжені у 2000 році люди належать за східним календарем до знаку Металевого Дракона. Це цілеспрямовані, незалежні та рішучі персони, які з упевненістю рухаються назустріч своїм найпотаємнішим мріям та бажанням. Навіть якщо від них відвернуть партнери по бізнесу, Дракон все одно не покине розпочату справу. На Сході Дракон виступає символом удачі, щастя, а також джерелом мудрості та зберігачем древніх знань.

Характер людини народженої 2000 року

Для представників знака характерна одна особлива риса характеру – цілеспрямованість та надзвичайно сильна воля. Їм завжди мало, вони часом оцінюють те, що відбувається навколо, дуже пихатий і трохи необ’єктивно, мабуть, це основні негативні риси характеру таких особистостей. Яскраві, екстравагантні та марнославні особи воліють, щоб оточуючі якомога частіше їх хвалили та обдаровували увагою та подарунками.

У натовпі такі люди точно не загубляться і завдяки своєрідному стилю одягу. Енергія Дракона здатна збити з ніг будь-кого, це великі ентузіасти і неймовірно авантюрні особи. Китайці продовжують вірити в те, що представника знак супроводжує успіх завжди і в усьому. Їм подобається перебувати в епіцентрі загальної уваги, тому такі особи намагаються демонструвати виключно свої позитивні якості.

Металевий Дракон – сильна, вольова та надзвичайно пристрасна особистість. На роботі таких співробітників цінують начальники та поважають колеги, і все це завдяки їхнім високим моральним якостям.

Дракони – динамічні, креативні персони, які дуже швидко захоплюються якоюсь справою та занурюються у нього з головою. Живопис, мистецтво та музика – це три сфери діяльності, що дозволяють виявити весь свій потенціал. Незважаючи на всі переваги, дуже часто поведінка Драконів може бути різкою і неадекватною, тому представникам знака необхідно контролювати свої емоції.

Advertisement

Через свою пихатість можна постраждати, якщо вчасно не зупинитися. Темпераментні, неординарні та схильні до необдуманих вчинків – кожне це слово характеризує Дракона. Така персона точно не підлаштовуватиметься під думку оточуючих, вона до останнього відстоюватиме свою точку зору і спостерігатиме за реакцією співрозмовника. Жодних двозначних фраз, тільки відкриті формулювання.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве