Connect with us

Гороскоп

2005: Рік якої тварини за східним календарем

Published

on

Період між 9 лютого 2005 року та 28 січня 2006 року проходить під егідою Дерев’яного Півня. Як і символічний птах, люди, народжені в цей час, відрізняються честолюбством, владним характером та прагненням показати себе у всій красі. Втім, це не заважає їм надати перевагу командній роботі. Колір року – зелений, як знак молодості та свіжості. Стихія періоду – дерево, що уособлює твердість і прагнення розвитку.

Усіх, хто народився на рік Дерев’яного Півня, природа наділила лідерськими якостями. Ці люди завжди прагнуть зайняти чільну позицію і виділитися з натовпу. Нудне та одноманітне життя – не для них. Представники знака мають широку душу. Їм підходять сфери діяльності, у яких можуть реалізувати потреба служити іншим: медицина, освіта, наука, спорт (як наставництва), бизнес.

Позитивні якості Дерев’яного Півня – це чесність, щедрість, лояльність до недоліків оточуючих, логічний склад розуму, працьовитість. Риси характеру, з яких варто попрацювати – зайвий егоїзм, самовдоволення і переконаність у своїй правоті.

Представникам знака необхідно навчитися утихомирювати свою гордість і частіше прислухатися до думки оточуючих. На Сході Півень є символом небесної зорі, сонячного світла та розвитку всього живого.

Дерев’яна стихія привносить у життя такі якості як непідкупність, обов’язковість, відповідальність. Люди, народжені в цей час, абсолютно не в змозі винести тривалої самотності. У них завжди багато друзів та добрих знайомих, а рідні просто люблять.

Advertisement

До вибору супутника життя не приділяють належної уваги. Найчастіше навколо них завжди є кілька претендентів на руку та серце, а їм залишається лише обрати найгіднішого. Це однаково справедливо як жінок, так чоловіків. До сім’ї ставляться з трепетом та повагою, шанують старших родичів, особливо батьків.

Власними дітьми обзаводяться вже у зрілому віці, коли можуть забезпечити їх усім необхідним. Максималізм і величезний заряд енергії штовхає представників знака на постійні подвиги, які завжди вдаються. Для успіху в житті їм необхідно чітко планувати кожну мету і ставити перед собою тільки здійсненні завдання. Тоді кожна нова перемога мотивуватиме наступні звершення.

 

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве