Connect with us

Гороскоп

2006: Рік якої тварини за китайським календарем?

Published

on

Вогненний Собака набуде повноправного володіння роком 29 січня 2006 року та передасть свої повноваження послідовнику 17 лютого 2007 року. Люди, яким пощастило народитися цього року, відрізняються доброзичливістю, щирістю та готовністю допомогти оточуючим. Це вірні та віддані друзі, готові дбати про ближнього, нічого не чекаючи натомість.

Вогонь додає Собаці авантюрності та спраги до пригод. Це оптимістично налаштовані, енергійні та легкі на підйом люди. Іноді бувають трохи вперті, але здатні змінити думку, якщо почують гідні аргументи. Запальний характер поширюється попри всі сфери діяльності. Можуть братися за кілька справ одночасно і, зрештою, нічого не зробити. Їм не вистачає організованості та дисципліни.

Характер людини народженої 2006 року

Спокійний характер у поєднанні з яскравим темпераментом допомагає цим людям досягти великих висот у кар’єрі. Їм підходять професії, де потрібно виявлятися лідерські якості або згуртувати людей докупи: менеджери, вчителі, дипломати.

Незважаючи на бажання зайняти позицію ватажка зграї, потребують наставника. Це може бути і батько, і духовний вчитель, і навіть просто людина, яка має великий життєвий досвід. Зірки наділили народжених цього року масою позитивних якостей, таких як чуйність, ясний розум, доброта, щедрість.

Але стихія Вогню внесла кілька негативних включень до поступливого та розміреного характеру – це запальність і злість. Спалахи агресії можуть проявлятися спонтанно і вщухати так само швидко, як і почалися. Людям, народженим у цей рік, потрібно приділяти увагу своєму психологічному стану, і не допускати прояву гніву.

Advertisement

Собака – це прихильник сучасних прогресивних ідей. Вони часто обставляють своє житло за останньою модою, вибирають незвичайний стиль одягу, люблять міняти свій імідж. Вільний час проводять у компанії друзів, на галасливих вечірках або займаючись груповими видами спорту.

До створення сім’ї підходять із усією відповідальністю. Довго придивляються до партнера, перш ніж зробити перший крок. Якось зв’язавши себе узами шлюбу, намагаються зберегти ці відносини протягом усього життя. Не прощають зради та зради, не виносять брехні та лицемірства. Конфлікти, що виникають, намагаються вирішити конструктивними шляхами, якщо це не вдається, можуть розірвати контакти з такою людиною.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве