Connect with us

Гороскоп

2007: Рік якої тварини за східним гороскопом?

Published

on

Рік проходить під заступництвом Вогняного Кабану. Період найбільшого впливу потрапляє у проміжок із 18 лютого 2007 року по 6 лютого 2008 року. Кабан – це миролюбне та розумне створення. Стихія цього часу – вогонь, який уособлює рух уперед. Колір року – червоний, що символізує пристрасть та джерело енергії.

Люди, народжені цього року – дуже цікаві особи. Вони мають величезну життєву силу, яка часто штовхає їх на пошуки пригод. Нерідко займаються екстремальними видами спорту, а також обирають активний вид відпочинку. Дуже прив’язані до своєї сім’ї та близьких. Заради них готові піти на багато жертв. За своєю натурою – творчі та вразливі люди, яким потрібне схвалення та підтримка ззовні. У такому разі вони можуть повністю розкрити задатки, закладені природою.

Характер людини народженої 2008 року

Людина, яка народилася в рік Кабана, відрізняється живим розумом та чесністю. Такі люди завжди тримають своє слово, поважають думку інших та високо цінують позитивні моральні якості. У цьому, щоправда, є і негативна сторона: їм складно відрізнити правду від брехні, і цим часто користуються недоброзичливці.

Представники знаку – справжні трудоголіки. Витривалість, обов’язковість і прагнення порядку, роблять їх ідеальних працівників. Начальство гідно оцінює їхній внесок у спільну справу. Тому фінансових справ їм дбати не доводиться. Гроші завжди йдуть до них у руки та на ощадні рахунки до банку.

Доброе серце, ерудованість та дружелюбність роблять Вогняного Кабана бажаним гостем у будь-якій компанії. Проте позитивні риси зменшує їх неймовірну впертість та вибуховий характер. Прагнення зробити все й одразу призводить до порожньої витрати енергії на непотрібні справи.

Advertisement

Цьому знаку необхідно навчитися стримувати свій гнів, а також приймати інших людей, незважаючи на їхні невеликі вади. Адже, зрештою, ніхто не є ідеальним. У коханні, народжені цього року не звикли діяти одразу. Спочатку вони вивчають об’єкт своєї пристрасті з усіх боків. Потім заводять дружбу і тільки якщо спілкування з партнером повністю влаштовує – переходять до романтичних відносин.

До другої половинки часто висувають підвищені вимоги. Правда, побачивши щирі почуття у відповідь, готові переглянути свою позицію і закрити очі на всі недоліки. У сім’ї віддають перевагу комфорту та затишку. Люблять дбати про інших, тому часто заводять свійських тварин.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве