Connect with us

Гороскоп

2008: Рік якої тварини за китайським календарем?

Published

on

Тим, хто народився у тимчасовий період: з перших чисел лютого 2008 року до кінця січня 2009 року слід знати, що за Східним гороскопом їх покровителем є Земляний Щур. Якою б привабливою здавалася така тварина, вона наділяє своїх підопічних багатьма унікальними якостями, які допомагають їм у житті.

Народжені на рік Земляного Щура мають унікальну здатність: жорсткий контроль за власними думками та бажаннями. Ці люди завжди чітко знають: чого вони хочуть, від кого і для яких цілей. Більш того, ті, кому заступається Земляний Пацюк, мають високий рівень самодисципліни.

Характер людини народженої 2008 року

Таким людям вдається досягати високих успіхів у спортивній сфері чи військовій справі. Підпорядкування чітким правилам і графікам для них не складає особливих труднощів. Пацюк із переважаючою стихією Землі має добре врівноважений характер, мало що в цьому житті може вивести його з цієї рівноваги. Збоку може здатися, що така людина готова до всіх сюрпризів реальності.

Саме такі якості завжди допомагають цим людям приймати виважені та розважливі рішення. Вони ніколи не будуть діяти навмання, не розглянувши всі існуючі варіанти і найголовніше – їх наслідки. До своїх обов’язків та покладених на них завдань вони ставляться дуже відповідально.

Доручаючи їм якусь справу, можна бути впевненими-ця людина зробить усе можливе. У виконанні рутинної або монотонної роботи їм завжди допомагає витривалість і терпіння. Саме тому їм просто немає рівних у роботі з документацією чи архівами.

Advertisement

Особлива практичність, що впадає у вічі у представників знака, дозволяє уникати витрати часу на порожні завдання чи непотрібних людей. Вони відрізняються інтуїтивністю до характеру людей. Їм майже завжди вдається розпізнати справжню суть людини з перших хвилин спілкування. Організованість – ще одна відмінна риса цих людей. Вони завжди ретельно планують свою роботу, чітко знають, що їм знадобитися для досягнення цілей і не приступлять до будь-яких дій, якщо вони не матиме всього необхідного.

Представники знака завжди дуже вибіркові, в особистому житті та друзях. Вони мають кілька людей, яким вони довіряють і яких підпускають до себе дуже близько. Але крім цих кількох людей більше нікому наближатися не дозволено.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве