Connect with us

Гороскоп

2009: Рік якої тварини за китайським календарем?

Published

on

Період із середини січня 2009 року до початку лютого 2010 року, Східний гороскоп відносить до ведення Земляного Бика. Люди, які народилися в цей час, відрізняються серед інших величезним внутрішнім потенціалом для самореалізації та добрими стосунками з удачею. Вони завжди не просто дуже розумні, але ще й розуміють, як правильно застосувати свої знання та навички на практиці.

Земляний Бик наділяє своїх підопічних величезною працелюбністю. Ці люди не просто багато працюють, вони працюють із задоволенням, віддаючи собі повний звіт у своїх планах та методах їх реалізації. Вони настільки ретельно все прораховують, кожен вчинок і кожен крок, що іноді оточуючим може здатися, що поруч із ними знаходиться робот, а не людина.

Характер людини народженої 2009 року

Представники знака не визнають почуття та емоції. Вони вважають, що такі якості характеру лише заважають як у роботі, так у особистих відносинах. Єдине, що визнають підопічні Земляного Бика – це холодний розрахунок. У цих людей дуже розвинена логіка і схильність до точних наук. Також вони відрізняються прямолінійністю у своїх вчинках та словах. Такі люди дуже рідко брешуть і те, тільки в крайніх ситуаціях, Солодкій брехні вони завжди віддають перевагу гіркій правді.

Ця людина може працювати цілодобово безперервно, головне для неї – досягти бажаного. Досягнення великого успіху в підприємництві та бізнесі, у цих людей сприяє їхнє вміння поводитися з грошима. Вони завжди знають, куди та які суми максимально прибутково вкласти.

Для них важливо навчитися не відмовлятися від почуттів та емоцій, доки цинізм і розважливість не поглинули їх повністю. Вміння правильно та грамотно розраховувати цю гарну якість – у роботі, бізнесі чи інвестиціях, але ніяк не в особистих стосунках. Представникам Земляного Бика для успіху в особистому житті важливо навчитися іноді, піддаватися емоціям та довіряти власної інтуїції.

Advertisement

Незважаючи на всю свою впертість і цілеспрямованість, знак Бика більше відноситься до творчого тотему, ніж до руйнівного. Ці люди відрізняються особливим терпінням. Для того, щоб вивести з рівноваги такої людини, необхідні цілеспрямовані на це зусилля. Ось тільки злити таких людей це дуже погана ідея. У гніві вони здатні рознести все, що тільки підвернеться їм під руки, а для того, щоб вони заспокоїлися, знадобиться чимало часу. Вихід із рівноваги ніколи для таких людей не проходить безвісти.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве