Connect with us

Гороскоп

2010: Рік якої тварини за китайським календарем?

Published

on

Люди, що народилися у 2010 році, мають покровителя у вигляді Металевого Тигра. Приналежність до цього знака Східного гороскопу надає людям безліч переваг, як і недоліків.

Перше, що явно впадає у вічі у представників знака – це яскрава, непересічна зовнішність. Виражається це не тільки в унікальних дарах природи, а й у внутрішньому естетичному смаку, який проявляється у вибраному образі, одязі та аксесуарах. Ті, хто народився в рік Металевого Тигра, мають тонкий і витончений смак, який захоплює оточуючих.

Характер людини народженої 2010 року

Зовнішністю цих людей, їх вмінням піднести себе і вести діалог захоплюються всі оточуючі без винятку, чи то давній друг чи новий знайомий. Така ситуація вирощує в людях цього тотему Східного гороскопу марнославство, егоїзм та великі амбіції, що може виражатися у підвищеній самооцінці, божевільній наполегливості та небажанні зважати на думку інших людей.

Разом з тим, характер Тигра з металевим відтінком має незламність волі і бажань, відважність і рішучість у особистих питаннях. Працюючи разом з такою людиною, можна не турбуватися про її терпіння, він обов’язково доведе почате до самого кінця. Більше того, люди цього року народження не просто займаються своєю справою, вони поринають у нього повністю, а зупинитися здатні лише тоді, коли досягнуть поставленої мети.

У людей народжених у період владарювання Металевого Тигра дуже багато внутрішньої енергії, яка робить їх витривалими фізично та емоційно. Однак, подібна енергійність робить їх нетерпимими до повільності інших людей, грубими та різкими. Тут варто пам’ятати, що подібні негативні риси виявляються не зі зла, а лише через те, що у представників знака не вистачає терпіння дивитись на затягування вирішення важливих питань чи справ.

Advertisement

Разом з тим, ці люди мають чіткий план дій щодо досягнення бажаного. Можна сказати, що вони виробляють певний шлях яким мають намір пройти, згортають вони з такого шляху вкрай рідко. Китайський гороскоп характеризує таких людей як веселих і невгамовних, їм необхідно постійно перебувати в русі, а при спокої вони занепадають. Вкрай терпимо вони ставляться до помилок, й не так власним, як близьких людей. Таке може викликати різкі висловлювання та критику з боку представників Тигра.

 

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве