Connect with us

Гороскоп

2012: Рік якої тварини за китайським календарем?

Published

on

З 23 січня 2012 починається період, символом якого вважається Водяний Дракон. Його основними рисами характеру є дружелюбність, наявність гострого розуму, товариськість. З такими людьми легко та приємно мати справу. При цьому вони відрізняються терпінням і до кожної справи підходять особливо ретельно.

Водяний Дракон має одну відмінну рису – він вміє чекати. Та якщо йдеться про тривалий період, такі люди готові вичікувати більш відповідного моменту і лише потім діяти. Можливо, саме це і приносить їм успіх. Майже всі старанно продумані справи закінчуються у них успіхом. Але часом їм буває складно сконцентруватися на одному завданні. Хочеться одразу взятися за кілька справ.

Характер людини народженої 2012 року

Причому розпилявшись і зарядившись ентузіазмом, вони можуть також швидко охолонути і втратити інтерес до того, що відбувається. І така стилістика поведінки часто їм заважає до кінця дійти наміченої мети. Люди, народжені рік Водяного Дракона, не вміють правильно розставляти пріоритети. Вони можуть відразу взятись за найскладніше, але не таке важливе завдання, а потім будуть дивуватися, коли похапцем доведеться насущні, дрібні проблеми.

Така людина може стати чудовим другом. Він не лише приголомшливий слухач, а й часто приміряє на себе роль психолога. Він намагається стати на місце товариша і готовий пробачити йому його слабкості та недоліки. І за це його оцінять близькі люди. При цьому Дракони самі люблять відкрити свою душу та розповісти про свої сумніви та проблеми.

З такої людини може вийти чудовий оратор. Він знає цінність слова і завжди досконало зважує, перш ніж це вимовити вголос. У людей такого символу багато прихованих талантів, які краще розвивати із самого дитинства. Не дивно, що з них у дорослому житті виходять музиканти, художники та композитори.

Advertisement

Будь-яка творча діяльність може зацікавити людину, народжену на рік Водяного Дракона. Адже він, як ніхто інший, здатний відчувати і передавати ці емоції за допомогою книги, п’єси, картини, музики та віршів. Незважаючи на свою відкритість та легкість, Водяний Дракон буває і примхливим. Особливо це стосується тих, хто бажає підпорядковувати собі людей. А ще такому символу притаманна безрозсудність. Але таке з ним трапляється вкрай рідко. Частіше вони все ж таки ґрунтовно продумують кожен свій крок, щоб потім не шкодувати про помилки.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве