Connect with us

Гороскоп

2013: Рік якої тварини за китайським календарем?

Published

on

З 10 лютого 2013 року правити починає Водяна Змія. Люди, народжені під цим символом, відрізняються неймовірною допитливістю та приголомшливою тягою до нових знань. Такі особливості їх особистості і дозволяють їм постійно розвиватися, набуваючи щоразу дивовижних навичок і здібностей.

Водяна Змія вже від народження має чудову пам’ять і виявляє свій інтерес до всього, що пов’язано з фінансами. Навіть ігри такої дитини часто супроводжуються різними продажами та покупками. І за рахунок цього, ставши дорослими, вони можуть досягти відмінного успіху у професійній сфері. Тому серед керівників та управлінців часто зустрічаються саме ці люди.

Характер людини народженої 2013 року

Представникам знака не вистачає прихильності до будинку та рідних. Вони з легкістю змінюють країну проживання, часто переїжджають і спокійно залишають свій батько, без жодного жалю та смутку. Можна сказати, що така людина ніколи не прив’язується до місця, ні до людей. Але це не говорить про його холодність, просто він сам здатний створювати необхідні для себе умови.

Ці люди відрізняються чудовою витримкою. Їх складно вивести із себе та спровокувати на конфлікт. Вони завжди волають до розсудливості і виявляють свою мудрість. Але якщо дізнатися про слабкості і при всіх оприлюднити їх, то така людина може сильно образитися. Він може приховати в собі образу, хоча зовні всіляко показуватиме свою байдужість до думки оточуючих.

Ці люди вміють заробляти гроші. Але зібрати великого багатства у них не виходить, так як з засобами вони розлучаються швидко і легко. Тому їм потрібен буде партнер, який точно зможе взяти сімейний бюджет у свої руки та спрямовувати у цьому плані Водяну Змію. Зовні може здатися, що ця людина відрізняється спокійною вдачею та врівноваженим характером.

Advertisement

Для багатьох він чекає тихою і сірою мишкою. Але це лише видимість. Він ніби чекає слушного моменту, щоб проявити себе. При цьому вона наділена дивовижною силою волі, щоб досягти свого. І якщо Водяна Змія щось задумала і починає рухатися до своєї мети, не варто стояти на шляху. І тут вона готова йти напролом, показуючи твердість і навіть шкідливість свого характеру.

Щодо професії, то такі люди стають непоганими науковцями, фінансистами та банкірами, а також дослідниками у різних сферах.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве