Connect with us

Гороскоп

2014: Рік якої тварини за китайським календарем?

Published

on

Дерев’яний кінь заступається 2014 року. Її характерною рисою є надмірна впертість. Дуже складно змусити її мислити та діяти інакше, якщо вона вже для себе вирішила, що правильно, а що ні. Незважаючи на це, люди такого символу легко заводять собі друзів, а також можуть похвалитися комунікабельністю та поступливістю.

Характеристика людини народженої 2014 року

Дерев’яний кінь завжди думає про інших людей. У будь-яких справах вона намагається передбачити всі деталі та нюанси, що не завдати шкоди нікому і не завдати душевної травми. За рахунок цього її можна вважати чудовим партнером та другом. Тому до неї тягнуться оточуючі, тому що м’який характер стає дуже привабливим для тих, хто починає близько спілкуватися з Дерев’яним Конем.

Представники знака є досить роботящими. Таких робітників дуже цінує начальство. Вони завжди шанобливо ставляться до колег, у важких ситуаціях намагаються допомогти, і ніколи не чинитиме несумлінно. Завдяки своїй завзятості, завжди мають добрий достаток. Вони знають, як заробляються гроші, і роблять це з величезним задоволенням. При цьому вони рідко просять у борг, намагаючись розраховувати лише на свої сили.

Багато людей, народжені під таким символом, можуть похвалитися багатою уявою. Їх нестандартне мислення дозволяє стати процвітаючим маркетологами, знаменитими письменниками і навіть дизайнерами.

Що стосується характеру, то Дерев’яний Кінь може бути палким, пристрасним і темпераментним. І це проявляється у особистих відносинах, а й у всіх справах, які вона береться. Однак, незважаючи на такі позитивні риси, люди цього символу часто стають егоїстами. Вони ніколи не прислухатимуться до чужої думки і тим більше робитимуть щось за вказівкою. Якщо від них і потрібно чогось досягти, то діяти треба через прохання та благання.

Advertisement

Накази і погрози ще більше підстьобують діяти лише так, як їй хочеться. Іноді це заважає побудові тривалих відносин, де іноді доводиться йти компроміси. Досить часто люди цього символу перебувають у постійному пошуку себе. Через це вони можуть щороку міняти роботу, шукати себе в нових сферах та пробувати у незвичайних для себе ролях. І навіть у зрілому віці вони рідко осідають одному місці.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве