Connect with us

Гороскоп

2016: Рік якої тварини за китайським календарем?

Published

on

Народжених між датами 8 лютого 2016 та 27 січня 2017 року відносять за східним календарем до знака Вогняної Мавпи. Такі персони відрізняються підвищеною емоційністю, вони намагаються підходити до всього з креативом і позитивно дивляться на світ. Серед мавп багато творчих особистостей, яким вдалося досягти слави та стати популярними.

Китайський гороскоп характеризує Мавпу як сильну, незалежну та цілеспрямовану особистість, яка готова подолати будь-які перешкоди на своєму шляху, аби досягти заповітної мети. Цього року народжуються комунікабельні, харизматичні та впевнені в собі особи, яким ідеально підійдуть професії: журналіста, лікаря, фінансиста. Вони в будь-якій справі будуть професіоналами, бо завжди обирають професію, яка в першу чергу приносить задоволення і лише потім уже кошти.

Характеристика людини народженої 2016 року

Мавпи мають шанси прославитися, вони зазвичай вибирають справу, яка дозволяє розкрити свій творчий потенціал. Енергійність і доброзичливість у них так і хлюпає, тому вони сміливо пробують свої сили в різних професіях, відвідують курси та намагаються поповнити свій багаж знань. Мавпа завжди ретельно планує, як досягти успіху та обійти свого конкурента і робить це вона за допомогою легких хитрощів.

Завдяки своїй добре розвиненій інтуїції Мавпа, ніби рентген сканує співрозмовника і чудово віддзеркалює його рухи та дії. Складно навіть сказати, у якій справі така людина втратить пильність, у потрібний момент вони можуть сконцентруватися і завершити з блиском розпочату справу.

Любителі філософських роздумів, які оцінюють ризики та завжди знають, куди вкласти свої кошти. Мавпа з легкістю приймає виклики долі, вона прагне розкласти все по поличках і вникнути в деталі, перш ніж прийняти якесь стратегічно важливе рішення. На таку людину можна покластися, можете сміливо розповідати всі свої секрети та таємниці, плакатися у жилетку – Мавпа витримає все.

Advertisement

Креативний підхід дозволяє їй втілювати в життя оригінальні ідеї, які зазвичай наводять у стан захоплення оточуючих. Відмінні порадники та друзі, які готові прийти на допомогу будь-якої миті – ці якості мають люди, народжені цього року. Рік Мавпи вдалий для нових починань, якщо ви давно вже хотіли відкрити свій бізнес, саме час зробити це.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве