Connect with us

Гороскоп

2017: Рік якої тварини за китайським гороскопом?

Published

on

Народжені у 2017 році люди, за східним календарем, належать до знаку Вогняного Півня. Такі особи відповідально до всього ставляться, вони готові відповідати за вчинки своїх рідних та близьких. На перше місце Півень завжди ставить зовнішній вигляд, тому старанно дбає про свій гардероб. Такі люди вважають за краще ставити перед собою цілі та впевнено йти до їх виконання.

Півень наділив своїх підопічних природженими лідерськими якостями, ці люди чудові промовці, вони трудоголіки та любителі епатувати публіку своєю поведінкою. Дуже прямолінійні, вони завжди говорять тільки те, що думають і особливо не звертають уваги на оточуючих, слідуючи заповітній меті. Свою підприємницьку жилку вони поступово розвивають і намагаються перетворити ідеї на спосіб заробітку.

Ідеальні професії для Півня: ведучий на святах, медична сфера діяльності, бізнес та робота на телебаченні.

Дуже часто такі персони трепетно ​​ставляться до того, як вони виглядають, намагаються завжди бути на висоті. Одяг, аксесуари, улюблений парфум – кожен із цих елементів підвищує рівень їхньої впевненості. Півень ретельно вибирає вбрання до якогось важливого заходу і може стояти перед дзеркалом кілька годин.

Навіть не намагайтеся нав’язувати народженим цього року якесь рішення, вони звикли самостійно аналізувати та зроблять усе так, як вважають за потрібне. Тиск лише посилить ситуацію і може спровокувати конфлікт у гострій формі. Якщо надати Півню свободу думки та дій, попередньо вислухати та похвалити – вони можуть звернути заради заповітної мети гори.

Advertisement

Природжені кар’єристи, які прагнуть досягти висот, такі люди не зможуть жити на одну зарплату і часто вони перебувають у пошуках додаткового заробітку. У вільний від роботи та хобі час вони часто поринають у свої фантазії, включають уяву і прагнуть втілити у життя свої творчі ідеї, які точно підуть на благо спільної справи.

2017 – рік Вогняного Півня, яскравої та сильної особистості, яка має тонку інтуїцію та проникливість. Такі люди вміють дружити, вони готові пожертвувати найпотаємнішим, що мають заради зустрічі з другом – часом. У багатьох державах шанують півня, вважаючи, що він глава сім’ї, який стежить за порядком.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве