Connect with us

Гороскоп

2018: Рік якої тварини за китайським календарем?

Published

on

Народжені у 2018 році належать за східним календарем до знака Земляного Собаки. Ці люди дуже уважні та чесні. Справжні інтелектуали та філософи, які готові міркувати з вами на різні теми весь вечір. Вони емоційні, люблять привертати увагу до своєї персони, часто розповідають у компанії історії зі свого життя.

Земляний Жовтий Собака є покровителькою 2018 року. Це символ мудрості та стабільності, і народжених у цей рік людей відрізняє консервативність, відданість власним ідеалам та вірі. Собака зневажливо ставиться до всього нового, вона побоюється приймати якісь важливі рішення, не зваживши всі «за» і «проти».

Цих людей видає повільність та скритність. Незважаючи на ці якості, ви завжди можете покластися на Собаку, вона є справжнім, вірним і відданим другом. Народженим під цим східним знаком зодіаку можна сміливо довіряти будь-яку інформацію, навіть найважливішу, вони збережуть вашу таємницю.

Перед цими людьми необхідно ставити чіткі завдання та вимоги з описом того, які роботи потрібно буде виконати. Виконавчість і обов’язковість таких людей дивує, вони завжди готові протягнути руку допомоги тим, хто її справді потребує. Такі люди завжди сприймають оточуючих з усіма їхніми численними проблемами та недоліками, Собаки просто не схильні до ідеалізації та мрійливості.

Але варто тільки вам обдурити цю людину, вона мовчати не буде і може дуже гостро відреагувати на все, що відбувається. Народжені під цим східним символом не зазнають обману, брехні та несправедливості, вони ненавидять брехунів та людей, які не виконують своїх обіцянок. На роботі їх завжди поважають за працелюбність та лідерські якості, тому проблем із фінансами у таких людей не виникає.

Advertisement

Другу половинку Собака вибирає ретельно, адже йому дуже важливо бути на всі 100% впевненим у людині, яка перебуває поруч. Вітається прямолінійна модель спілкування, коли партнери вільно розмовляють на будь-які теми та сміливо діляться своїми думками. Терплячості та завзятості Собаки можна лише позаздрити. Це впевнені в собі старанні персони, які звикли завжди доводити розпочату справу до свого логічного завершення.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве