Connect with us

Гороскоп

2020: Рік якої тварини за китайським календарем?

Published

on

Металевий Пацюк заступає на посаду глави року 25 січня 2020 року та складе свої повноваження 11 лютого 2021 року. Цей маленький хижий звір має величезну пошану і шанування в китайській культурі. За своєю натурою він потайливий, спритний і швидкий, що дозволяє вирішувати будь-які складні ситуації. Стихія року – метал, що символізує твердість, міцність та життєву силу. Колір цього року – білий чи срібний. Він уособлює внутрішню мудрість, чистоту та абсолютний спокій.

Люди, символом яких є Металевий Пацюк, наділені живим розумом та сталевою волею. Якось прийнявши рішення, вони рідко змінюють свою думку. Неймовірно енергійні, часом витрачають весь заряд бадьорості на непотрібні справи, не зробивши головного. У глибині душі вразливі, хоч і не показують своїх почуттів оточуючим. Через це близьким важко їх зрозуміти.

Перебуваючи під патронажем вульгарного звірка, люди цього знака рідко бідують. Їм добре вдається ведення бізнесу, вирішення фінансових та економічних питань. Вони наділені тонкою інтуїцією та прекрасною діловою хваткою. З них виходять чудові політики, судді, бізнесмени, фінансові аналітики та біржові брокери.

З боку ці люди виглядають дуже впевненими в собі і навіть гордовитими. Але за такою оболонкою дуже часто ховається тонка та чуттєва натура.

Вони люблять готувати, запрошувати до будинку гостей та влаштовувати свій побут. Не варто дивуватися, якщо така людина власними руками зробить ремонт у своїй оселі або змайструє пару стільців у вікторіанському стилі. Енергійні від природи, вони прагнуть своїх цілей, незважаючи на кількість перешкод по дорозі.

Advertisement

Завдяки холодному розсудливому розуму та чарівності, вони легко знаходять союзників, які готові виконувати всю «брудну роботу» лише, щоб у майбутньому розділити результат із Металеві Щури. У любовних справах є перфекціоністами. Вимоги, які можуть бути виставлені партнеру, іноді здаються нездійсненними, але ця думка оманлива. Адже вони пред’являють не менші запити.

У їхній сім’ї завжди буде достаток. Як і заступник року, такі люди зазвичай роблять запаси. Це не вказує на жадібність, просто вони звикли все контролювати і намагаються захистити себе та близьких від можливих невдач у майбутньому.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве