Connect with us

Гороскоп

2021: Рік якої тварини по східному гороскопові?

Published

on

2021: Рік якої тварини по східному гороскопові?

У 12-річному циклі східного календаря щороку підпорядкований одному з 12 тварин, які мають характерні властивості. Починається цикл з року Щура, за ним слідує рік Бика. 2021 рік – перший рік Бика у XXI столітті та особливістю його є панівна стихія – білий метал, що символізує стриманість, працьовитість, благородство.

Бик – тварина сильна і завзята. Люди, народжені в рік Бика, також сильні духом і впевнені у собі. Вони проходять по життю, долаючи всі перешкоди, завдяки своєму почуттю відповідальності та серйозному підходу до будь-якої справи. Такі люди чесні і при цьому амбітні.

Ці якості сприяють кар’єрі і ці люди часто стають керівниками. Більше того, їхній патріотизм, ідеали та принципи нерідко призводять їх до державної діяльності. З відносних недоліків представників знака можна відзначити глибоку переконаність у своїй правоті та небажання прислухатися до думки інших. Вони не люблять брати участь у груповій діяльності, по суті вони індивідуалісти і мають мало соціальних контактів. Однак своїх нечисленних друзів поважають і цінують.

Характеристика людини народженої в 2021 році?

Бики консервативні, головні пріоритети для них – робота та сім’я. У особистому житті наполегливо домагаються взаємності і налаштовані тривалі відносини. Зміна партнера їм може бути серйозним стресом. Тому сім’ї у таких людей зазвичай дружні та міцні.

Проблеми зі здоров’ям можуть виникнути через завантаженість роботою та нехтування здоровою їжею. Повноцінний відпочинок та правильне харчування допоможуть цим людям залишатися у добрій формі. Працьовитість, завзятість, незалежність, безперечно, позитивні риси. Але представницям слабкої статі, народженим у рік Металевого Бика, часто не вистачає жіночності. Слід позбавитися від настороженості до любові, романтичних відносин, не приховувати свої почуття, незважаючи на природну стриманість.

Advertisement

Щасливими для року Металевого Бика є кольори білий, зелений, жовтий. Числа, що приносять удачу – 1 та 4, квіти – персик, фіалка, анемон. Жінки, звичайно, виявлять інтерес до «своїх» каменів: топазу, аквамарину, сапфіру, рубіну, діаманту та «тигровому оку». А найкраща пора року для представників знаку – весна. Незважаючи на свою впертість і нетерплячість, люди, народжені на рік Металевого Бика, асоціюються з працелюбністю, надійністю, енергією та життєстійкістю.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве